Інтерфакс-Україна
01:41 31.10.2023

Єрмак на Мальті провів розмову з представниками США, Великої Британії, ФРН та Франції

1 хв читати
Єрмак на Мальті провів розмову з представниками США, Великої Британії, ФРН та Франції

На виконання доручення президента України Володимира Зеленського, на полях третьої зустрічі з реалізації Української формули світу на рівні радників з національної безпеки та зовнішньої політики на Мальті, керівник офісу президента України Андрій Єрмак провів розмову з радником президента США з питань нацбезпеки Джейком Салліваном, радником Прем'єр- міністра Великобританії з питань національної безпеки Тімоті Барроу, радником канцлера ФРН із зовнішньої політики Єнсом Плетнером, а також радником Президента Франції з питань Континентальної Європи та Туреччини Бюшвальтером і радником Президента Франції зі стратегічних питань Кзав'є Шателем, повідомив Єрмак у своєму Телеграмнелі .

"Подякував за підтримку України у боротьбі з РФ. Обговорили результати зустрічі радників з нацбезпеки та зовнішньополітичних радників на Мальті з приводу української Формули світу, на якій розглянули п'ять пунктів Формули", - повідомив Єрмак.

Єрмак зазначив, що у саміті взяли участь представники 66 країн, що свідчить про те, що "підтримка України зростає".

Також Єрмак повідомив про те, що на зустрічі з радниками також приділили велику увагу координації подальших кроків щодо підготовки до зими, зокрема, посилення систем ППО та ПРО для захисту наших міст.

"Окремо проговорили ситуацію на Близькому Сході", – резюмував Керівник Офісу президента.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єврокомісія хоче прискорити процес відмови у притулку в ЄС вихідцям із "безпечних країн"

Бельгія надасть Україні 150 млн євро технічної допомоги в межах проєкту BE-Relieve Ukraine

Президент Фінляндії обговорив із Зеленським ситуацію на фронті

Мінрозвитку підготувало зміни до правил перевезення домашніх тварин

Поліцейські повідомили про підозру підліткам, причетним до вбивства жителя Прикарпаття

Омбудсман України звернувся до ООН та МКЧХ у зв'язку з черговим розстрілом полоненого

Чеська гуманітарна організація "Людина в біді" допомагатиме з відновленням бізнесу на Херсонщині

Зеленський підписав євроінтеграційний закон про хміль та хмелепродукти

ГУР отримало вертоліт Sikorsky S-76A для здійснення медичної евакуації

Антикорупційні органи повідомили про нову підозру ексзаступнику керівника Офісу президента Смирнову

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА