Інтерфакс-Україна
15:52 31.10.2023

Президент нагородив військових, які змінили ситуацію в Чорному морі на користь України та світу

2 хв читати
Президент нагородив військових, які змінили ситуацію в Чорному морі на користь України та світу

З нагоди Міжнародного дня Чорного моря президент України Володимир Зеленський зустрівся із захисниками України, які "змінили ситуацію в Чорному морі на користь нашої країни та міжнародного порядку", і вручив їм державні нагороди, повідомляє пресслужба глави Української держави.

"Битва за Чорне море ще триває, але ми вже можемо бути впевненими, що Росія в цій битві не переможе. Українці не дозволили ворогові використовувати Чорне море як плацдарм для десантів, атак проти наших південних регіонів", - наводить висловлювання Зеленського його пресслужба на офіційному сайті у вівторок.

Як зазначається, Зеленський нагадав, що звільненням острова Зміїного українські воїни забезпечили повернення контролю України над західною частиною акваторії Чорного моря. "Російський флот поступово знищують наші морські дрони, наші ракети. І наші операції в Чорному морі поступово досягають усе більш далеких рубежів", - додав він.

За словами Зеленського, український альтернативний "зерновий коридор" також є заслугою тих, хто розробляє і випробовує українську зброю, захищає українські порти й небо, і звісно, тих, хто безпосередньо на морі виконує бойові завдання і знищує ворога.

Зеленський зазначив, що сьогодні наша держава дякує тим, хто знищував російські військові кораблі, розробляє вітчизняну зброю, розміновує море. Зеленський вручив військовослужбовцям ВМС України, Держприкордонслужби, СБУ та Головного управління розвідки Міноборони України ордени "За заслуги" ІІІ ступеня, Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, "За мужність" ІІІ ступеня, ордени Данила Галицького.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти обстріляли 14 населених пунктів Запорізької області, четверо постраждалих - Федоров

15 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Кремінь про порушення мовного закону на концерті в Києві: це про національну гідність і відповідальність буде

Іранський режим двічі намагався вбити Трампа, заявляє Нетаньягу

У Берліні напали на українця через національність - поліція

Трамп відреагував на стрілянину в Міннесоті, де вбито представницю демократів та поранено сенатора штату

Через черговий ракетний удар Ірану по Ізраїлю загинули троє людей і щонайменше 14 поранених

Напередодні саміту G7 президентка ЄК і Трамп обговорили ситуацію на Близькому Сході та в Україні

Окупанти втратили 210 військових на покровському напрямку, ще один бій триває - Генштаб

Ізраїльські сили ППО збивають ракети, запущені з території Ірану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА