04:39 02.11.2023

Уряд ФРН схвалив спрощення умов працевлаштування біженців, зокрема українців

1 хв читати
Уряд ФРН схвалив спрощення умов працевлаштування біженців, зокрема українців

Уряд Німеччини в середу, 1 листопада, схвалив зміни до законодавства про перебування іноземців у Німеччині, що спрощують працевлаштування особам, які у ФРН клопочуться про надання притулку або мають відтерміновану депортацію, повідомляє DW з посиланням на dpa.
Передбачається, що особам, яким відтермінували депортацію з Німеччини, має надаватися дозвіл на працевлаштування. Крім того, заборона на роботу для біженців, які перебувають у пунктах первинного прийому мігрантів, має бути скасована вже за шість місяців. Раніше вона діяла протягом дев'яти місяців.
Як зазначає DW, у пакеті законодавчих змін, який спрощує доступ до ринку праці біженців, розглядають також питання працевлаштування українців, які прибули до Німеччини після початку повномасштабного вторгнення РФ. Уряд пропонує кроки для прискорення інтеграції десятків тисяч українців на ринку праці. Для них послаблять вимоги до знання німецької мови та запропонують додаткове навчання.
За останніми даними, пише DW, з понад мільйона українців, які виїхали до Німеччини, рятуючись від війни, працездатними є 52%. З них зараз працевлаштовані 196,7 тис., але 42 тис. з них зайняті на роботах, які не підлягають сплаті внесків на соціальне страхування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА