09:31 02.11.2023

Окупанти обстріляли вісім прикордонних сіл у Сумській та Чернігівській областях

1 хв читати
Окупанти обстріляли вісім прикордонних сіл у Сумській та Чернігівській областях

Російські окупанти обстріляли за минулу добу села Чуйківка, Об'єднане, Порохонь, Ситне, Шалимівка, Бачівськ і Стара Гута Шосткинського району Сумської області, а також село Сеньківка Чернігівського району Чернігівської області.

"Інформація про загиблих або поранених серед місцевого населення не зафіксована", - йдеться в повідомленні на сторінці Оперативного командування "Північ" у фейсбуці в четвер.

Про руйнування в селах, що потрапили під обстріл, не повідомляють.

"Чернігівська область. Городнянська громада: Сеньківка - 20 приходів, ймовірно АГС; 6 приходів, ймовірно міномет 120 мм. Сумська область. Шосткинський район: Чуйківка - 2 приходи, ймовірно пуски ракет з гелікоптеру. Об’єднане - 2 приходи, ймовірно міномет 120 мм. Порохонь - 8 приходів, ймовірно міномет 120 мм; 5 приходів, ймовірно ствольна артилерія. Ситне - 3 приходи, ймовірно міномет 120 мм. Шалимівка - 5 приходів, ймовірно ствольна артилерія. Бачівськ - 7 приходів, ймовірно міномет 120 мм. Стара Гута - 8 приходів, ймовірно міномет 120 мм", - ідеться у зведенні.

Загалом за добу нараховано 13 обстрілів (66 вибухів) із різних видів озброєння. Усі населені пункти, що потрапили під обстріл, розташовані недалеко від кордону з РФ (Брянська область).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Незважаючи на посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Попри посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Україна і Катар обговорили інтереси обох країн, зміцнення та розширення співпраці

Близько 15 країн висловили зацікавленість в обговоренні нової архітектури безпеки для України – Лекорню

Радник з нацбезпеки Волц мав розмову з "російським колегою"

Міністри оборони України та Катару обговорили розширення співпраці

Глава МЗС Канади: М'яч на боці Росії, яка повинна припинити свою агресію

Нарощування виробництва зброї лишається ключовим питанням – Зеленський

Зеленський: Очікуємо доповідь делегації, що працювала в Саудівській Аравії, і готуємо нові завдання для нашої дипломатії

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА