Інтерфакс-Україна
11:56 02.11.2023

На кордоні з Польщею з п'ятниці можливе ускладнення руху для вантажівок через страйк польських перевізників - Держприкордонслужба

1 хв читати
На кордоні з Польщею з п'ятниці можливе ускладнення руху для вантажівок через страйк польських перевізників - Держприкордонслужба

Польські перевізники планують проведення починаючи з п'ятниці, 3 листопада, тривалої акції, під час якої вони мають намір блокувати рух вантажного транспорту, що прямує через українсько-польський кордон, повідомляється на сайті Державної прикордонної служби України з посиланням на інформацію від польських колег.

За даними відомства, блокування руху планується в напрямку пунктів пропуску "Ягодин-Дорохуськ", "Краківець-Корчова", "Рава-Руська-Хребене". Ускладнення руху можливе і на в’їзд до Польщі, і на виїзд.

"У той же час, за наявними даними від польських колег, організатори таких дій на території Польщі не планують перешкоджати руху автобусам, транспортним засобам, що перевозять гуманітарну допомогу, швидкопсувні вантажі та ін., а також легковому транспорту", - йдеться в повідомленні.

У Держприкордонслужбі зазначають, що органи державної влади України вживають усіх можливих заходів для нормалізації транскордонного руху, а Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України ініціювало зустріч з усіма залученими сторонами щодо забезпечення належного пропуску через кордон транспорту. У відомстві обіцяють інформувати про розвиток ситуації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Енергоатом" свій захист зробив, "Укренерго" відсотків на 90 – ексміністерка енергетики Гринчук на ТСК

Колишній топпосадовець Генпрокуратури підозрюється у списанні податків на понад 641 млн грн – НАБУ

Тимошенко повідомила про заблоковані рахунки

Ми розраховуємо на нову програму – президент України главі МВФ на зустрічі у Києві

Постійна рада ОБСЄ обговорила масові ракетні та безпілотні атаки Росії проти України – Сибіга

Франція замінила США як основний постачальник розвідувальних можливостей для України – Макрон

У п'ятницю у центрі Києва будуть діяти обмеження дорожнього руху через візит іноземних делегацій – поліція

Ворожий дрон уразив автівку "Укрпошти " на Сумщині, а на Запоріжжі пошкоджено відділення

Ексдепутат Богодухівської міськради Харківської області не задекларував нерухомість на майже 144 млн грн

Зеленський обговорив з генсеком НАТО енергетичну ситуацію в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА