15:07 02.11.2023

Апеляційна палата ВАКС залишила ексголову Верховного Суду Князєва під вартою з альтернативою застави в 35 млн грн

1 хв читати
Апеляційна палата ВАКС залишила ексголову Верховного Суду Князєва під вартою з альтернативою застави в 35 млн грн

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду (ВАКС) залишила в силі ухвалу ВАКС про продовження строку тримання під вартою з альтернативою застави в 35 млн грн викритому на корупції колишньому голові Верховного Суду Всеволоду Князєву.

"Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду 2 листопада 2023 року розглянула апеляційну скаргу сторони захисту на ухвалу слідчого судді ВАКС від 11 жовтня 2023 року про продовження колишньому голові Верховного Суду строку тримання під вартою з альтернативою внесення 35 млн грн", - повідомляється на сайті Апеляційної палати ВАКС у четвер.

"За результатами розгляду колегія суддів залишила без задоволення апеляційну скаргу сторони захисту, а ухвалу слідчого судді ВАКС - без змін", - зазначається в повідомленні.

Рішення набрало законної сили з моменту проголошення й оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Як повідомлялося, 13 жовтня ВАКС продовжив на два місяці дію запобіжного заходу Князєву, зменшивши водночас суму застави як альтернативи триманню під вартою з 45 млн грн до 35 млн грн.

3 жовтня антикорупційні органи завершили досудове розслідування у справі колишнього голови Верховного Суду Всеволода Князєва, підозрюваного в одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі. "Дії особи кваліфіковано за ч. 4 ст. 368 КК України. Детективам НАБУ дано доручення відкрити матеріали справи стороні захисту для ознайомлення", - повідомляла пресслужба САП.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Київ передав на фронт 45 купольних систем РЕБ для захисту від безпілотників – мер

Ворог скинув на Костянтинівку три авіабомби, п'ятеро людей загинуло

Україна і США випрацювали остаточний варіант Угоди про встановлення правил та умов Інвестфонду відбудови України - Шмигаль

Кошта провів підготовчу до спецсаміту відеоконференцію з лідерами ЄС, Макрон поінформував про результати зустрічі з Трампом

Стефанчук закликав міжнародних партнерів не дати РФ навіть шансу утвердити свою окупацію

Крим та Севастополь є і залишатимуться невід'ємними частинами України - Кримська платформа

Сили оборони відбили у противника селище Котлине під Покровськом, знешкоджено майже 500 окупантів

Військовий літак розбився біля столиці Судану, загинули понад 45 осіб

Туреччина рішуче підтримує повну територіальну цілісність України, включно з Кримом

Ночі в Україні трохи потеплішають, погода очікується майже без опадів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА