Інтерфакс-Україна
13:25 03.11.2023

Мережа АТБ відкрила магазин у Добропіллі Донецької області

1 хв читати
Мережа АТБ відкрила магазин у Добропіллі Донецької області

Компанія "АТБ-Маркет" відновила роботу магазину в Добропіллі Донецької області, повідомили в пресслужбі компанії агентству "Інтерфакс-Україна".

Це перше відкриття мережі на території області через більш ніж річну перерву.

"Магазин у Добропіллі в мікрорайоні Сонячний, відкрив двері 2 листопада, представлено близько 1,8 тис. позицій найнеобхідніших товарів. Магазин у Покровську на площі Свободи відчинить свої двері 11 листопада", - уточнили в пресслужбі.

Як повідомлялося, мережа АТБ тимчасово призупинила роботу магазинів у регіоні в серпні минулого року. Це був вимушений крок через загострення ситуації в Донецькій області. Про повернення в регіон у пресслужбі АТБ повідомили в жовтні 2023 року. Як уточнили агентству, окрім цих двох, інших відкриттів наразі не планують.

Корпорація "АТБ" - об'єднання великих українських підприємств, що провадять свою діяльність у таких сферах бізнесу, як роздрібна торгівля, управління активами, виробництво і продаж продуктів харчування, надання послуг у сфері спорту та відпочинку. На підприємствах корпорації працюють понад 70 тис. осіб.

Ритейлерська мережа корпорації станом на 1 червня 2023 року налічувала 1188 магазинів проти 1316 магазинів у січні-2022. За підсумками минулого року товарообіг мережі становив 176,9 млрд грн, що на 2% нижче результатів 2021 року (179,8 млрд грн).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МЗС Нідерландів ще не знає, чи долучаться США до створення спецтрибуналу за злочин агресії

Очільниця ДПС закликала не відкривати фейкові листи від служби

Мешканця Миколаєва засудили до 15 років за коригування повітряних атак РФ - СБУ

Глава МЗС Нідерландів: тільки Україна має право визначати свої кордони та своє майбутнє

Глава МЗС Нідерландів: якими б не були результати виборів, підтримка України продовжиться

У Хмельницькому стався вибух у багатоповерхівці, зруйновано кілька поверхів – поліція

Нардеп Мережко сумнівається в готовності Пекіна тиснути на Кремль

РФ атакувала енергетиків під час ремонтних робіт на енергооб'єкті в Корюківському районі на Чернігівщині

Нідерланди виділяють EUR25 млн на підтримку енергосистеми України - глава МЗС

У Верховній Раді зареєстровано законопроект про "реєстр дропів"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА