Інтерфакс-Україна
14:13 03.11.2023

Зеленський відвідав один із центрів підготовки підрозділів ракетних військ і артилерії

2 хв читати

У День ракетних військ та артилерії й День інженерних військ президент України Володимир Зеленський відвідав один із центрів підготовки підрозділів ракетних військ і артилерії та ознайомився з новітніми зразками артилерійського й інженерного озброєння та військової техніки, що перебувають на озброєнні Збройних Сил України.

Начальник Головного управління ракетних військ і артилерії Генерального штабу ЗСУ Сергій Баранов доповів президенту про особливості застосування артилерійського озброєння й техніки, зокрема САУ AS-90, гармати Д-30, САУ 2С22 "Богдана", САУ PzH 2000, установки БПЛА Shark. Він поінформував Зеленського про обсяги такого типу озброєння, необхідні для війська.

Начальник інженерних військ - начальник управління інженерних військ Командування Сил підтримки ЗСУ Олександр Яковець ознайомив президента зі зразками інженерної техніки: інженерним танком Wisent 1, бронетранспортером MaxxPro з мінним тралом Spark, машинами розмінування Ahlmann 12BS і GCS-200, танковим мостоукладачем Biber.

Олександр Яковець детально розповів Володимиру Зеленському про застосування роботизованих систем для гуманітарного розмінування на деокупованих територіях і поблизу зони активних бойових дій. Він відзначив інженерний танк Shredder, який є одним із найкращих зразків. За його словами, нині особовий склад активно навчається використовувати його.

Також президенту продемонстрували взаємодію артилерії та інженерних військ під час виконання бойових завдань, зокрема придушення вогневої точки противника, розгородження мінно-вибухових загороджень і зайняття ворожої позиції.

Після стрільб військовослужбовці ракетних військ передали главі держави планшет із гравіюванням, а інженери - свій логотип і прапор.

Раніше Зеленський привітав військовослужбовців із професійним святом і зазначив, що українські ракетні війська та артилерія стали одними з найсильніших у світі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти атакували обʼєкти енергетичної та сільськогосподарської інфраструктури на Полтавщині

США не мають жодного відношення до останнього нападу Ізраїлю на Іран, заявив Трамп

Окупанти обстрілювали Нікопольщину, виникла пожежа на приватному підприємстві, над областю збито крилату ракету і чотири БпЛА

Окупанти за добу втратили 1170 осіб та 90 од. автотехніки

Окупанти обстріляли 14 населених пунктів Запорізької області, четверо постраждалих - Федоров

15 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Кремінь про порушення мовного закону на концерті в Києві: це про національну гідність і відповідальність буде

Іранський режим двічі намагався вбити Трампа, заявляє Нетаньягу

У Берліні напали на українця через національність - поліція

Трамп відреагував на стрілянину в Міннесоті, де вбито представницю демократів та поранено сенатора штату

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА