Інтерфакс-Україна
14:16 04.11.2023

У Міноборони рекордно швидко передали дрони для ЗСУ

1 хв читати
У Міноборони рекордно швидко передали дрони для ЗСУ

Міністерство оборони України спільно з Генштабом ЗСУ та Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації змогли передати українським військовим БпЛА в рекордний термін - три дні.

"Міністерство оборони разом із Генштабом і Держспецзв'язку рекордно швидко передали бойові дрони для ЗСУ - з моменту отримання техніки від постачальників до передання Силам логістики ЗСУ минуло лише три дні. Раніше цей процес міг тривати тижнями або навіть місяцями, оскільки він потребує численних погоджень у різних відомствах", - ідеться в повідомленні, опублікованому на сайті Міноборони в суботу.

Зазначається, що час на бюрократичні процедури вдалося скоротити за допомогою ефективної співпраці Міноборони та інших залучених осіб, а також установ.

"Як результат, міністр оборони Рустем Умеров спільно з Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України підписав наказ - і техніку почали відвантажувати на фронт наступного дня після отримання наказу", - зазначають у міністерстві.

У пресслужбі додають, що БпЛА були закуплені за бюджетні гроші. У пакеті містяться ударні та розвідувальні типи дронів.

"Тільки в цьому пакеті - сотні безпілотників", - наголошується в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Цивільного поранено внаслідок атаки дрона в Херсоні — ОВА

Українські військові знищили російський екіпаж, відповідальний за вбивство однорічної дитини на Херсонщині – Генштаб ЗСУ

Словаччина може перестати блокувати наступний пакет санкцій ЄС проти Росії – ЗМІ

Сили оборони стримують російський наступ, з початку доби сталося 120 бойових зіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, загинули двоє людей – ДСНС

Протилежні позиції Верховного суду щодо перевірки на плагіат дисертацій, захищених до 2014 року, створюють системну невизначеність - голова НАЗЯВО

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА