Інтерфакс-Україна
19:54 05.11.2023

У результаті обстрілу в Херсоні постраждали п'ятеро людей, чотирьох госпіталізовано

1 хв читати
У результаті обстрілу в Херсоні постраждали п'ятеро людей, чотирьох госпіталізовано
Фото: https://www.facebook.com/mrochko.roman/

Унаслідок ворожого обстрілу в Херсонській міській громаді постраждало п'ятеро людей, четверо з них госпіталізовані, повідомив начальник міської військової адміністрації Роман Мрочко в неділю ввечері.

"Дотепер у Херсонській міській територіальній громаді через російську агресію постраждали п'ятеро осіб. Четверо з них госпіталізовані в стані середньої тяжкості. Одна людина має легкі поранення і проходить амбулаторне лікування", - написав він у своєму телеграм-каналі.

Зазначається, що четверо поранених на момент ворожої атаки перебували на вулиці, один зазнав травм унаслідок влучання снаряда в будівлю.

Раніше Мрочко повідомив, що російські війська обстрілюють Херсон із тимчасово окупованого лівого берега Дніпра.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рютте відкинув припущення, що США залишать Україну без підтримки, а Європу – без оборони - ЗМІ

Віткофф дав позитивну оцінку переговорам з російським посланцем Дмитрієвим

Віткофф дав позитивну оцінку переговорам з російським посланцем Дмитрієвим

Сенатор Грем закликав Трампа конфіскувати танкери з підсанкційною російською нафтою

Ворог окупував Званівку та просунувся у кількох населених пунктах на Слов'янському напрямку - DeepState

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА