Інтерфакс-Україна
15:35 07.11.2023

ООН просить виділити для України $435 млн на гуманітарну допомогу

1 хв читати
ООН просить виділити для України $435 млн на гуманітарну допомогу

Організація об'єднаних націй (ООН) просить виділити для України $435 млн на гуманітарну допомогу для проходження зимового періоду, повідомляє Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій України з посиланням на Офіс ООН.

"У зв'язку з коригуванням Плану реагування на гуманітарні виклики ООН просить партнерів виділити для України допомогу в розмірі $435 млн. Про це йдеться на сайті Офісу ООН із координації гуманітарних питань (OCHA Ukraine), - йдеться в повідомленні Мінреінтеграції в телеграм-каналі у вівторок.

В ООН вважають, що зазначені кошти нададуть змогу забезпечити протягом зимового періоду гуманітарною допомогою понад 1,7 млн осіб по всій Україні до березня 2024 року.

Як зазначається, відповідний План реагування на гуманітарні виклики реалізується в рамках підтримки зусиль уряду України, а також національних, регіональних та місцевих органів влади. Надалі він буде доповнений регулярною програмою, яка покликана задовольнити потреби понад 11 млн українців.

У межах заходів реагування на 2023-2024 рр. підтримку надаватимуть насамперед громадам, де велися або ведуться активні бойові дії, а саме в Донецькій, Дніпропетровській, Харківській, Херсонській, Луганській, Миколаївській, Сумській та Запорізькій областях.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дослідження афілійованості Київської митрополії УПЦ (МП) з забороненою організацією не завершене – заява ДЕСС

Окупанти не здатні зайти вглиб Сумської та Харківської областей, але ведуть пропаганду щодо ситуації в прикордонні

"Сталевий фронт" Ахметова передав захисникам Покровська техніку, дрони та обладнання на 74 млн грн

Сибіга вітає схвалення ПА НАТО декларації "Мир через силу в Україні"

НАЗК перевірило декларації 18 співробітників ТЦК і знайшло там порушень майже на 37 млн грн

В Києві відновили 26-поверховий житловий будинок, пошкоджений обстрілами у 2024 – мер

Росіяни атакували Дніпропетровщину близько 30 раз, постраждали дві жінки – обладміністрація

Трамп заявив, що Путін "грається з вогнем"

Оновлену версію першого в Україні музею Параджанова відкрили в КиМУ

Весілля в "Софії Київській", через яке Мінкультури здійснює перевірку, проводилося для військового – заступник гендиректора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА