Інтерфакс-Україна
12:31 08.11.2023

Нардепу Дубінському вручено протокол про корупцію - ДБР

1 хв читати
Нардепу Дубінському вручено протокол про корупцію - ДБР

За матеріалами Державного бюро розслідувань (ДБР) позафракційному народному депутату Олександру Дубінському вручено протокол про корупцію.

"За матеріалами ДБР працівники Національного агентства з питань запобігання корупції вручили чинному народному депутату України Олександру Дубінському протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією", - повідомляється в телеграм-каналі ДБР у середу.

Згідно з повідомленням, у серпні та жовтні поточного року Дубінський, реалізуючи свої повноваження, звернувся до Міністерства охорони здоров'я України та до ДБР із депутатськими зверненнями, в яких порушувалися питання, що становлять його приватний інтерес.

"Зокрема, у своїх зверненнях він цікавився розглядом питання щодо видачі йому дозволу на виїзд за кордон, що є предметом кримінальної справи, де депутат є фігурантом. Також він намагався тиснути на слідство, вимагаючи здійснювати перевірки керівництва правоохоронних органів, які розслідують кримінальні провадження, в яких депутат виступає як підозрюваний", - наголошують у бюро.

Отримані від Державного бюро розслідувань докази стали достатніми для складання НАЗК протоколу про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією. "Своїми діями народний депутат порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 закону України "Про запобігання корупції" (не вчиняти та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів), за що ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів)", - уточнюється в повідомленні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада хоче дозволити підприємствам ОПК приймати працівників без військово-облікових документів на випробувальний термін

Генсек НАТО візьме участь у віртуальній зустрічі "Коаліції охочих" у четвер

Зазвичай Путін тікає з Москви, коли інші наближаються до неї - радник Зеленського

Сибіга про місце зустрічі лідерів України та РФ: Путін висуваєє завідомо неприйнятні пропозиції

В Києві чоловік вкусив поліцейського під час перевірки документів – ТЦК та СП

"Join UP! Україна" влітку відправив на відпочинок понад 236 тис. туристів

Міністри оборони України та Великої Британії обговорили нарощування Росією військових спроможностей

Столичний ТРЦ Lavina Mall запустив шатл-бас із Бучі

Фінкомітет Ради вважає доречним визначити НБУ тимчасовим або постійним регулятором крипторинку - Гетманцев

У Костянтинівці загинули 9 людей, 7 дістали поранень через ворожі обстріли 3 вересня - влада

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА