Інтерфакс-Україна
19:14 08.11.2023

Унаслідок влучання російської ракети в цивільне судно під прапором Ліберії загинула людина, ще четверо поранені, троє з них громадяни Філіппін

1 хв читати
Унаслідок влучання російської ракети в цивільне судно під прапором Ліберії загинула людина, ще четверо поранені, троє з них громадяни Філіппін

Російська ракета, випущена з літаків тактичної авіації в Чорному морі, влучила в цивільне судно під прапором Ліберії в момент його заходу в український порт: загинув лоцман, іще один працівник порту поранений, троє членів екіпажу судна - громадяни Філіппін також зазнали поранень, повідомляє пресслужба Сил оборони півдня України.

"Продовжуючи терор цивільного судноплавства, ворог підступно вдарив протирадіолокаційною ракетою Х-31П в напрямку одного з портів Одещини з літаків тактичної авіації в Чорному морі. Ракета влучила в надбудову цивільного судна під прапором Ліберії, в момент його заходу в порт. Три члени екіпажу- громадяни Філіппін - поранені, один з них ушпиталений", - ідеться в повідомленні пресслужби в телеграм-каналі в середу ввечері.

Як повідомляється, "лоцман загинув, ще один працівник порту отримав поранення".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга обговорив з очільницею МЗС Швеції енергетику, винищувачі й антикорупційні розслідування в Україні

Гутерреш засудив атаки РФ на цивільних та цивільну інфраструктуру в Україні

Росіяни атакували Хмельницьку область ракетами "Кинжал" - ОВА

У Раді зареєстровано законопроєкт про заборону виїзду за кордон порушникам правил військового обліку - нардеп

Правозахисник, директор Інституту стратегічних досліджень та безпеки Лисянський загинув в ДТП

НАБУ та САП вручили клопотання про тримання під вартою колишньому віцепрем'єр-міністру

Трафік у мережі "Київстар" після удару РФ по енергетиці 8 листопада зріс на понад 10% - до рекорду - CEO

Зеленський: Готуємо спеціальні рішення, які можуть зміцнити наш захист в прикордонних областях

Низка активістів закликають вийти на акцію протесту проти корупції в Києві на Майдані, інші не підтримують цю ідею

До 6 млн українців можуть потребувати реабілітації у майбутньому

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА