20:24 08.11.2023

Митники запобігли неправомірному ввезенню в Україну 23 тонн підакцизного товару

1 хв читати

Державна митна служба (ДМС) запобігла ввезенню в Україну 23 тонн підакцизного товару із загальною сумою митних платежів з нього майже 325 тис. грн., повідомляє пресслужба відомства.

"Співробітники Департаменту відомчої безпеки та контролю Держмитслужби спільно з працівниками Чернівецької митниці запобігли спробі незаконного переміщення підакцизних товарів через митний кордон України", - йдеться в повідомленні пресслужби на сайті Держмитслужби в середу.

Як повідомляється, імпортер надав митну декларацію, якою задекларував вантаж "Розчинник складний органічний, на основі метанолу" загальною вагою 23020 кг і фактурною вартістю майже 20 тис. євро. Однак під час здійснення митного контролю співробітники Держмитслужби виявили ознаки невідповідності товару із заявленим у декларації. Експертиза речовини встановила, що переміщуваний вантаж є "Рідиною для підвищення октанового числа бензину", яка належить до категорії підакцизних товарів", - наводить пресслужба подробиці справи.

За фактом подання митному органу документів, що містять неправдиві дані, щодо суб'єкта ЗЕД було складено протокол про порушення митних правил за ст. 485 Митного кодексу України. Сума несплачених митних платежів становить майже 325 тис. грн., повідомила ДМС.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА