Інтерфакс-Україна
07:23 09.11.2023

Укрексімбанк та Укргазбанк можуть відкривати акредитиви під угоду між ЕКА та провідними світовими перестраховиками

1 хв читати
Укрексімбанк та Укргазбанк можуть відкривати акредитиви під угоду між ЕКА та провідними світовими перестраховиками

Команди Укрексімбанку, Укргазбанку, Експортно-кредитного агентства (ЕКА), а також Міністерство фінансів, Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури, інші залучені міністерства й відомства розробили механізм сплати страховим компаніям і компаніям-перестраховикам витрат, що виникли за договорами страхування і перестрахування, відповідно до умов угоди (reimbursement agreement) між ЕКА та компаніями Marsh McLennan, Lloyd's of London і Ascot.

Як повідомила у фейсбуці радниця Офісу президента Вікторія Страхова, обидва державні банки тепер зможуть відкривати акредитиви під цей проєкт.

"На мій погляд, залучення світових перестраховиків до цього проєкту - це якраз сигнал стабільної підтримки наших партнерів, а також усвідомлення ролі України в запобіганні світовій продовольчій кризі", - зазначила вона.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угорщина подала позов проти ЄС – оскаржує використання доходів заморожених активів РФ

Свириденко обговорила з прем'єркою Данії євроінтеграцію України та підтримку вітчизняного ОПК

Росіяни обстріляли Нікопольщину, постраждали 2 людини – ОВА

Командувач Нацгвардії зустрівся з британськими військовими аташе, домовились про обмін досвідом

Мерц: Ми не хочемо, щоб Україна капітулювала – ЗМІ

Переселенці з ТОТ можуть отримати до 2 млн грн на купівлю житла

Єрмак і Умєров у Ер-Ріяді обговорили з головою Міноборони країни шляхи досягнення миру

Україна має альтернативу пальному з Угорщини та Словаччини у разі зупинки ними експорту через удари ЗСУ по н/п "Дружба" – директор А-95

Постачання нафти нафтопроводом "Дружба" в Угорщину і Словаччину можуть відновитися 27 або 28 серпня - компанія MOL

Через ворожий артобстріл у Херсоні загинула жінка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА