Інтерфакс-Україна
11:45 09.11.2023

H&M відновила роботу магазинів в Україні

1 хв читати
H&M відновила роботу магазинів в Україні

Шведська мережа магазинів одягу H&M відновила роботу в Україні, відкривши в четвер два магазини в Києві - у Lavina Mall і Respublika Park, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у пресслужбі ритейлера.

Зазначається, що найближчими тижнями буде відновлено роботу решти магазинів у Києві, зокрема в River Mall, Retroville, SkyMall і Dream.

У пресслужбі також повідомили, що H&M продовжує підтримувати Україну та місцеві спільноти, в той час як компанія знову відкриває свої магазини. На додаток до попередніх пожертвувань H&M Group тепер жертвує $2 млн, які будуть рівномірно розділені між UNHCR і Save the Children. Ці пожертви підтримають проєкт надання прихистку та житла для постраждалих і сприятимуть зміцненню системи захисту дітей в Україні.

Шведська компанія Hennes&Mauritz AB (H&M) відкрила перший магазин в Україні у 2018 році.

На початок повномасштабного вторгнення мережа H&M в Україні налічувала вісім торговельних точок: п'ять - у Києві, по одній - в Одесі, Харкові та Львові.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова Держетнополітики спростовує заяви про підготовку законопроєкту, який сприятиме русифікації публічного простору

Німеччина пообіцяла надати ще EUR150 млн для ініціативи PURL по закупівлі американської зброї для України - Пісторіус

Гринчук заперечила зовнішній вплив на її роботу як міністра енергетики

На Закарпатті поліція затримала працівників кількох філій "Укрзалізниці", які зливали пальне з локомотивів

КНУ ім.Шевченка спростовує інформацію про обшуки у виші у справі Чернишова

У Києві 10 багатоквартирних будинків тимчасово залишились без газу через російську атаку

Сікорський про розслідування в Україні: Найпростіший спосіб втратити підтримку Заходу – це терпіти корупцію

СБУ та Нацполіція викрили ще 6 "ухилянтських схем" у різних регіонах України

Зеленський обговорив із президентом Азербайджану розвиток двосторонніх відносин

Ворожий дрон атакував автомобіль ремонтної бригади газовиків – без жертв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА