Інтерфакс-Україна
19:38 09.11.2023

Єдиний реєстр військовозобов'язаних наповнений даними на 90%

1 хв читати

Начальник служби зв'язків із громадськістю Командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо повідомив, що наразі Єдиний реєстр військовозобов'язаних наповнений даними на 90%.

"Наразі Єдиний реєстр військовозобов'язаних (електронний) наповнений даними на приблизно 90%. Це дає змогу здійснювати заходи оповіщення на всій території України", - сказав Фітьо в ефірі телемарафону в четвер.

Він пояснив, що коли військовозобов'язаний з'являється в ТЦК і СП, дані про людину вже можуть бути там отримані.

"Але поки що немає, на жаль, синхронізації з іншими державними реєстрами. Це дало б змогу військовозобов'язаним самим не приходити до ТЦК, а їхні дані автоматично синхронізувалися та оновлювалися", - розповіли в ЗСУ.

8 листопада Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроєкт, що передбачає створення в Україні електронного реєстру військовозобов'язаних.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Київщині введено екстрені відключення світла, графіки не діють

У Краматорському районі пошкоджена будівля пожежно-рятувальної частини через обстріл ворога

Двоє людей загинули на Херсонщині внаслідок ворожих обстрілів за добу

Справа про загибель військових і цивільних під час урочистостей 1 листопада на Дніпропетровщині: повідомлено про підозру командиру

На Полтавщині через нічну атаку РФ пошкоджено майно трьох підприємств критичної інфраструктури

У Дніпрі вже троє загиблих через російську атаку - мер

В РФ ніколи не буде свого Віллі Брандта, який визнає злочини проти українців, переконаний Яценюк

Міненерго: Особливо складною залишається ситуація у Харківській, Сумській та Полтавській областях

У Дніпрі серед постраждалих від влучання безпілотником двоє дітей

Свириденко: На Полтавщині, Харківщині та Київщині пошкоджено декілька великих енергообʼєктів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА