Інтерфакс-Україна
20:05 09.11.2023

Профспілка голлівудських акторів домовилася з медіакомпаніями і призупинила страйк

1 хв читати
Профспілка голлівудських акторів домовилася з медіакомпаніями і призупинила страйк

Американська профспілка SAG-AFTRA, що об'єднує близько 160 тис. працівників культури і журналістики, досягла попередньої угоди з Альянсом продюсерів кіно і телебачення (AMPTP) і припинила страйк голлівудських акторів, який розпочався 14 липня, йдеться в повідомленні SAG-AFTRA.

Сторони узгодили колективний договір на понад $1 млрд, що передбачає збільшення мінімального розміру винагород, захист від загрози штучного інтелекту (ШІ) і бонуси за участь у потоковому мовленні.

Більш детальна інформація про нову угоду не буде розкрита до її розгляду національною радою SAG-AFTRA, зазначає профспілка.

Наприкінці вересня закінчився страйк американських сценаристів, які страйкували п'ять місяців. За підсумками переговорів їм вдалося домогтися виконання більшості вимог, зокрема підвищення зарплат і гарантії зайнятості.

Акції великих медіакомпаній дорожчають на попередніх торгах у четвер, зокрема Warner Bros. Discovery і Paramount Global - на 2,5%, Walt Disney Co. - на 4,2%.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прем'єр Норвегії пропонує парламенту виділення $8,5 млрд на допомогу Україні у 2026 році

Президент Польщі ветував закон щодо соцвиплат та безкоштовного медобслуговування для непрацюючих громадян України - ЗМІ

Бензину немає і не буде – на День Незалежності України російським телеглядачам показали правду про "сво"

Івановська виступає за збільшення кількості представників мовного омбудсмена в регіонах

В Києві у 2025р пошкоджено 63 заклади освіти - КМДА

Прохолода збережеться в Україні найближчими днями, місцями пройдуть короткі дощі

Мовний омбудсмен не бачить підстав для надання угорській мові привілеїв серед інших мов нацспільнот або мов ЄС

Міністри оборони України та Румунії обговорили розвиток промислової кооперації у сфері оборони

КНР не планує направляти миротворців в Україну - МЗС

Мовний омбудсмен про російськомовні книги: Наш шлях – не через заборону, а через утвердження українського

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА