Інтерфакс-Україна
07:52 10.11.2023

Раді пропонують призначати і звільняти командування ЗС України за поданням головнокомандувача

1 хв читати
Раді пропонують призначати і звільняти командування ЗС України за поданням головнокомандувача

Народні депутати з фракції "Європейська солідарність" пропонують призначати і звільняти вище командування Збройних Сил України за поданням головнокомандувача, повідомив один із авторів законодавчої ініціативи Ростислав Павленко.

"...щоб припинити політичні ігрища, вносимо з колегами пропозицію, щоб військове командування призначалося і звільнялося за поданням Головнокомандувача, а не міністра оборони", - написав Павленко у фейсбуці.

Як повідомляє сайт Верховної Ради, у парламенті зареєстровано законопроєкт №10229 про внесення змін до статті 16 закону "Про національну безпеку України" щодо удосконалення порядку призначення вищого командування Збройних сил України.

Текст законопроєкту ще не оприлюднено.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Залізнична інфраструктура на Дніпровському напрямку зазнала пошкоджень внаслідок нічної атаки ворога - Укрзалізниця

Опозиція в Чехії обіцяє скасувати програму постачання боєприпасів Україні в разі успіху на виборах - ЗМІ

Трамп повідомив про угоду з Китаєм щодо продовження функціонування додатка TikTok у США - ЗМІ

Президентка Єврокомісії обговорила з Трампом санкції проти РФ в телефонній розмові

Росія готується скоротити видобуток нафти через атаки дронів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 148 ворожих атак - Генштаб

Двоє мирних мешканців постраждали внаслідок ворожих ударів у Харківській області - прокуратура

Винищувачі НАТО Typhoon готові знищити російські БпЛА в разі потреби - Гілі

Христя Фріланд стане спеціальним представником Канади з питань відбудови України

На острові Хортиця вирує масштабна пожежа – ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА