18:20 10.11.2023

Співпраця та єдність усіх, хто цінує мир, дасть змогу запобігти катастрофам - Зеленський у зверненні до Паризького форуму миру

2 хв читати
Співпраця та єдність усіх, хто цінує мир, дасть змогу запобігти катастрофам - Зеленський у зверненні до Паризького форуму миру

Співпраця та єдність усіх, хто справді цінує мир, може запобігти катастрофам і зупинити страждання народів, заявив президент України Володимир Зеленський, звертаючись за допомогою відеозв'язку в п'ятницю до учасників Паризького форуму миру.

"Вдячний, що в такі складні, турбулентні часи Паризький форум миру залишається дієвим і робить свій внесок у глобальну співпрацю. І що справді важливо для глобальної стабільності - він зміцнює співпрацю між Європою та Африкою, Азією, Латинською Америкою", - сказав він.

За словами Зеленського, "немає кількох "великих", які нібито можуть щось вирішувати за всіх у світі... Усі народи рівні, і кожен народ заслуговує на повагу".

"Лише такий підхід може реалізувати право кожної дитини, кожної нації на мир, у якому буде більше прикладів досягнення миру, ніж історій його руйнування. Тому колись я пропонував Українську формулу миру, щоб захистити наш народ і створити глобально значущий прецедент відновлення чесного миру", - наголосив він.

"Закликаю вас примножувати єдність і спільні зусилля заради того, щоб дати світові необхідні відповіді на наявні глобальні питання... Складні питання. Але немає таких труднощів, які не можна було б подолати єдністю людей", - заявив Зеленський.

Він подякував "Франції та особисто президенту Макрону за непохитну віру в глобальну співпрацю, за нові формати такої співпраці, за їхню невичерпну енергію в роботі над об'єднанням світу".

Зеленський також подякував президенту Євроради Шарлю Мішелю за "лідерство й за те, що спрямовує силу Європи на глобальне благо".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА