Інтерфакс-Україна
19:20 10.11.2023

В Одесі ліквідовано фіктивний реабілітаційний центр, звільнено 20 осіб

2 хв читати
В Одесі ліквідовано фіктивний реабілітаційний центр, звільнено 20 осіб

Троє учасників організованого злочинного угруповання, які викрадали на замовлення і під виглядом реабілітаційного центру утримували в неволі десятки людей, викрито та затримано в Одесі, повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури в п'ятницю.

"Підозрювані облаштували в приватному секторі одного з районів Одеси фіктивний реабілітаційний центр для лікування наркозалежних та алкозалежних громадян. Організував злочинну діяльність 32-річний житель Одеської області. Для забезпечення роботи центру він створив підконтрольну юридичну особу та залучив своїх знайомих", - ідеться в повідомленні.

За даними прокуратури, викрадення людини коштувало замовнику від 30 до 40 тис грн, а щомісячний платіж за її утримання в центрі - 20 тис.

"Після отримання грошей за "пацієнтом" одразу виїжджали чоловіки спортивної статури, які примусово доправляли людину до псевдореабілітаційного центру. При цьому вони видавали себе за представників правоохоронних органів або державних установ. Викрадених людей утримували впродовж тривалого часу без їхньої згоди, без правових підстав та без належної медичної чи психологічної допомоги", - зазначається в повідомленні.

Перевіряється також інформація про систематичне введення потерпілим наркотичних засобів і навмисне зараження їх вірусом імунодефіциту.

Правоохоронці провели 17 обшуків на території Одеси, під час яких звільнили 20 осіб, яких утримували в псевдореабілітаційних центрах проти їхньої волі. У фігурантів вилучили підроблені посвідчення різних правоохоронних органів, травматичну та вогнепальну зброю, гранату Ф1, комп'ютерну техніку, мобільні телефони, чорнові записи, шприци з невідомою речовиною та готівку.

Наразі зловмисникам повідомлено про підозру за ч.3 ст.146 Кримінального кодексу України. Слідство триває.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Світової війни не буде, але буде економічна - Трамп

Суми опинилися під масованою атакою ворожих БпЛА - ОВА

Найдорожчий особняк цього року в Гонконзі продано за $140 млн

Робота НАБУ й САП має вирішальне значення для вступу України в ЄС - Кос

Кабмін ліквідував селище Лучки Сумської області у звʼязку із включенням території до складу міста Ромни

Державний пакет акцій ОПЗ буде виставлений на торги із початковою ціною 4,5 млрд грн – Свириденко

Жительку Козачої Лопані поранено через удар російського дрону - МВА

Кабмін погодив експериментальний проєкт по запровадженню в школах програм профільної середньої освіти за академспрямуванням

Кабмін схвалив включення до реєстру ще 6 індустріальних парків - Свириденко

Чоловіки віком від 18 до 22 років зможуть безперешкодно перетинати кордон під час воєнного стану - Кабмін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА