Інтерфакс-Україна
21:07 10.11.2023

Ізраїльські військові заявляють, що захопили ключові позиції в Газі та ліквідували 150 бійців ХАМАС

1 хв читати
Ізраїльські військові заявляють, що захопили ключові позиції в Газі та ліквідували 150 бійців ХАМАС

Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) у п'ятницю повідомила, що відбила в угруповання ХАМАС ключові позиції в Секторі Гази, пише видання The Times of Israel.

Згідно з ізраїльськими військовими, під час операції із захоплення цих позицій вдалося також знищити командний пункт ХАМАС, тунелі, а також установки, з яких запускали ракети.

Крім того, за їхньою інформацією, під час боїв у районі Аш-Шаті вони "ліквідували 150 бойовиків ХАМАС".

7 жовтня радикальне угруповання ХАМАС, що базується в Газі, здійснило напад на Ізраїль. Жертвами атаки стали понад 1,4 тис. осіб. У відповідь Армія оборони Ізраїлю почала військову операцію проти ХАМАС. Кількість жертв ізраїльських ударів у Секторі Гази, за заявами палестинської сторони, перевищила 11 тис. осіб.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Протилежні позиції Верховного суду щодо перевірки на плагіат дисертацій, захищених до 2014 року, створюють системну невизначеність - голова НАЗЯВО

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

Росіяни ударили по Слов'янську з РСЗВ "Торнадо-С", загинув цивільний, ще троє дістали поранень

У Нікополі російський обстріл забрав життя 27-річної жінки

Близько 13:00 ворог завдав удару по території Сумської громади, загинули двоє людей

Вітренко подаватиме в суд, якщо НАЗЯВО не доведе наявність плагіату в його роботах

Ворог окупував Зірку на Донеччині та Білогорівку на Луганщині - DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА