Інтерфакс-Україна
09:02 12.11.2023

У Полтавській області через погіршення погодних умов 27 населених пунктів залишилися без електропостачання

1 хв читати
У Полтавській області через погіршення погодних умов 27 населених пунктів залишилися без електропостачання

У Полтавській області через пориви вітру та сильний дощ 27 населених пунктів залишилися без електропостачання (8661 абонент), повідомив голова обласної військової адміністрації Філіп Пронін у неділю вранці.

"Аварійні відключення електромереж сталися через пориви вітру та сильний дощ. На ранок відключено від електропостачання 8661 абонента в Гадяцькій, Зіньківській, Лохвицькій, Карлівській та Кобеляцькій громадах", - поінформував він у телеграм-каналі.

У роботах задіяно вісім аварійних бригад енергетиків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Суспільне" оголосило лонглист учасників нацвідбору на "Євробачення-2026"

В Україні запустили першу платформу про бойчукізм — представників самобутній напрям українського мистецтва, сформований під орудою Михайла Бойчука.

Безугла не братиме участь в голосуваннях у Раді поки не звільнять Єрмака

Сценарій на зиму від ЦДЕ: сутужні 4-5 днів після атак по енергетиці, часткова стабілізація і планомірне відновлення

У Тернополі через трагедію 19 листопада замість новорічної ялинки встановлять українську шопку

Плану з 28 пунктів у тому вигляді, в якому його всі бачили, більше не існує - радник глави ОП

Мешканець Вінниччини продавав гранатомет та боєприпаси – прокуратура Києва

Пункти допомоги УЧХ для постраждалих від російської повітряної атаки працюють у Харкові

В Ужгороді відкрито перший рітейл-парк Trade Mall

Ердоган провів розмову з Путіним

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА