13:21 13.11.2023

Данія продовжила дозвіл на проживання українських біженців до березня 2025 року

1 хв читати
Данія продовжила дозвіл на проживання українських біженців до березня 2025 року

Міністерство імміграції та інтеграції Данії вирішило продовжити дозволи на проживання українців, які перебувають у країні під тимчасовим захистом, до 17 березня 2025 року, повідомляється на сайті Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України з посиланням на портал Імміграційної служби Данії для іноземців.

"До березня наступного року відомство планує перевірити справи українців, які отримали посвідку на проживання. Якщо вони й надалі відповідатимуть умовам тимчасового захисту, то їх продовжать автоматично. Відповідну карту надішлють поштою. Українцям не потрібно буде повторно надавати свої біометричні дані: фотографію та відбитки пальців", - ідеться в повідомленні.

Додаткову інформацію про продовження посвідки на проживання за спеціальним законом у Данії можна дізнатися за посиланням. 

Уряд Данії ухвалив закон "Про посвідку на тимчасове проживання осіб, переміщених з України", що дає змогу українським шукачам прихистку легалізувати своє перебування в країні й отримати низку соціальних прав, у березні 2022 року.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА