Інтерфакс-Україна
13:09 14.11.2023

Заходи до Дня гідності та свободи у 2023 році відбудуться під гаслом "Заряджені гідністю та жагою до свободи"

1 хв читати
Заходи до Дня гідності та свободи у 2023 році відбудуться під гаслом "Заряджені гідністю та жагою до свободи"

В Україні заходи до Дня гідності та свободи у 2023 році відбудуться під гаслом "Заряджені гідністю та жагою до свободи".

"Гасло цьогорічної кампанії - "Заряджені гідністю та жагою до свободи"… Це зв'язок подій десятирічної давнини - Революції гідності та нинішньої війни", - сказав генеральний директор Національного меморіального комплексу Героїв Небесної сотні - Музею Революції гідності Ігор Пошивайло на пресконференції в Києві у вівторок.

Окрім того, розроблено айдентику, в якій відображено основні символи від "коктейлів Молотова" до літака F-16, Харківського метрополітену, "Укрзалізниці", які відображають стійкість українців у боротьбі.

Серед заходів, приурочених до роковин Революції гідності: 15 листопада буде оголошено конкурс наукових студентських робіт ім. Героя Небесної сотні Сергія Кемського; 21 листопада о 10:00 на алеї Героїв Небесної сотні відбудеться молебень і покладання квітів; з 20 до 21 листопада в Музеї Майдану відбуватиметься щорічний науковий форум на тему "Революція гідності - на шляху в історії"; з 21 до 26 листопада в Українському домі відбудеться виставка "Майдан - народження мрії. Перший бій", майстер-класи для дітей, дискусійні панелі, покази документальних фільмів.

Як повідомлялося, заходи до Дня гідності та свободи у 2022 році відбувалися під гаслом "Вистояли на Майдані - переможемо у війні".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві відкрили протезний центр Human Titans

Qutub Minar у Делі підсвітили кольорами прапора України до Дня незалежності — посольство

Законопроєкт про незаконний перетин кордону не має реальних механізмів реалізації – юрист

Дорога Херсон-Миколаїв непроїзна через дрони вже давно, під загрозою - інші міста – екснардеп Луценко

Україна і Молдова готові до відкриття переговорів із ЄК щодо Кластера 1 "Основи процесу вступу до ЄС" - Качка

Сибіга разом з колегами з Бельгії, Люксембургу та Нідерландів провели в Одесі перше засідання нового формату співпраці Україна – Бенілюкс

Бельгія, Нідерланди та Люксембург оголосили про EUR2 млн підтримки центру протезування на базі Одеського медуніверситету

На Одещині викрито схему ухилення від мобілізації за участі правоохоронців, військовослужбовців та цивільних

Доступ до ЄДЕБО, сайту "Вступ-2025" та кабінетів вступників буде обмежено через підготовку надання рекомендацій на магістратуру

Бездомний убив 23-річку українську біженку в американському місті Шарлотт - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА