Інтерфакс-Україна
19:06 15.11.2023

Кількість пілотів, які навчаються на F-16, обмежена, тому що вони воюють - Зеленський

1 хв читати
Кількість пілотів, які навчаються на F-16, обмежена, тому що вони воюють - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський сказав, що ЗСУ не можуть відправити на навчання на F-16 достатню кількість пілотів, тому що "вони воюють".

"Тренувальні місії почалися. Вони поки що, по-моєму, мінімальні. Ми хочемо це прискорити, для цього потрібні пілоти", - сказав він в інтерв'ю африканським журналістам.

"Ми у війні. Це означає, що наші пілоти зараз воюють. І це означає, що ви маєте взяти їхню частину, відірвати цю частину пілотів і відправити вчитися на літаки іншого класу. Тому цей баланс військові повинні менеджерити спеціально, щоб не втратити той флот, який у нас є", - пояснив президент.

Зазначивши, що "Росія має повну перевагу в небі", Зеленський сказав, що українська авіація - "хоч якийсь стримувальний фактор".

Він також наголосив на необхідності посилення ППО на фронті. "ППО, яке знаходиться на фронті, на полі бою, для того, щоб твої війська не стояли на місці, а йшли вперед, це означає, що потрібно знизити присутність Росії в небі, в нашому небі. Можна.... поставити ППО, і вони самі будуть боятися", - сказав президент.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американська розвідка спростувала заяви РФ про "атаку" України на резиденцію Путіна - ЗМІ

РФ атакувала дронами енергетичну інфраструктуру Одещини напередодні Нового року — ОВА

До 8,6 тис. грн підвищилася мінімальна зарплата в Україні із 1 січня

Зеленський призначив Олексія Семенюка головою НКЦПФР - указ

Зеленський: підписи під слабкими угодами тільки підживлюють війну, мій підпис стоятиме під сильною угодою

Зеленський: Ми хочемо закінчення війни, але не закінчення України

У 2026 році можливо зупинити Росію, санкції кусають її, але спрацює тільки мертва хватка – Зеленський

КОЛЕКТИВ АГЕНТСТВА "ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА" ВІТАЄ СВОЇХ ПЕРЕДПЛАТНИКІВ, ЧИТАЧІВ І КОЛЕГ ІЗ НОВИМ 2026 РОКОМ!

Новий рік у нас буде попри все, бо ми українці, і в нас буде келих шампанського – Зеленський

Зеленський: Україна – єдиний щит, який зараз відділяє комфортне європейське життя від "русского мира"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА