Інтерфакс-Україна
21:47 15.11.2023

Заступник міністра оборони: Україна посилює інтенсивність спільної роботи з НАТО у 2023 році

2 хв читати
Заступник міністра оборони: Україна посилює інтенсивність спільної роботи з НАТО у 2023 році

Україна посилює інтенсивність спільної роботи з НАТО у 2023 році, зокрема, з підготовки науково-педагогічних працівників, інструкторів та інших фахівців для викладання процедур планування та ухвалення рішень за стандартами Альянсу, повідомив заступник міністра оборони Олександр Павлюк.

"Особливо посилюємо інтенсивність спільної роботи цього року. Якщо у 2022 році реалізовано близько 100 заходів за участю 965 представників ЗСУ, то зараз - уже 169 заходів і майже 1700 учасників", - написав Павлюк у телеграм-каналі в середу ввечері за підсумками зустрічі з директором Програми DEEP Маріушем Солісом.

Зокрема, йдеться про підготовку науково-педагогічних працівників, інструкторів та інших фахівців для викладання процедур планування та ухвалення рішень за стандартами НАТО (TLP, MDMP, OPP) та в частині посилення мовних спроможностей.

За словами Павлюка, програма DEEP є потужним інструментом, який понад 10 років допомагає Україні вдосконалювати та підвищувати сумісність освіти з Альянсом. Проведено близько 1000 заходів. Понад 12 тисяч військовослужбовців і викладачів у рамках DEEP пройшли підготовку та підвищення кваліфікації.

Також триває підготовка військовослужбовців на курсах командирів та інструкторів сержантського складу.

"Зазначу, що за сприяння програми DEEP розроблено низку базових документів щодо змін у вищій військовій освіті. Зокрема, дорожня карта удосконалення мовної підготовки у Збройних Силах України, а також Концепція трансформації системи військової освіти", - наголосив заступник міністра.

Для реалізації намічених амбітних планів Україні знадобиться допомога іноземних радників, експертів НАТО та Програми DEEP. З цією метою у 2023 році, за словами Павлюка, розроблено "Візію системи патронажу" держав-членів НАТО над військовими навчальними закладами в системі Міністерства оборони України". "Завдання - інтеграція системи військової освіти України до європейського військово-освітнього простору шляхом впровадження архітектури всеосяжного навчання", - зазначив він.

Павлюк також висловив сподівання, що Програма DEEP також долучиться до реалізації Візії та надасть необхідне сприяння розвитку цієї ініціативи.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сподівання Путіна добитися поступок на переговорах за посередництва Туреччини марні - Більдт

Путін запропонував Україні замість припинення вогню - переговори в Стамбулі 15 травня – ЗМІ

Путін запропонував Україні прямі переговори в Стамбулі 15 травня – ЗМІ

Щоб рухатися вперед потрібне припинення вогню – Держдепартамент США

США погодили передання Україні Німеччиною ракет до "Патріотів" і артилерійських боєприпасів великої дальності - ЗМІ

СБУ затримала кримінального авторитета Олійника на прізвисько Умка - ЗМІ

З початку доби Сили оборони відбили 117 ворожих атак - Генштаб

Лідери Коаліції охочих домовилися про санкції у разі відмови РФ від припинення вогню - Зеленський

ТЕКСТ: Спільна заява лідерів Франції, Німеччини, Польщі, Великої Британії та України за підсумками зустрічі в Києві

Зеленський і Макрон підсумували засідання Коаліції охочих на двосторонній зустрічі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА