Інтерфакс-Україна
02:45 16.11.2023

Німеччина пропонує ООН взяти контроль над Сектором Гази після закінчення війни

1 хв читати

Німеччина хоче, щоб ООН взяла під свій контроль Сектор Гази, щойно закінчиться війна Ізраїлю проти ХАМАС, повідомляє видання Politico.

"Однак і палестинці, і деякі дипломати ЄС мають серйозні сумніви в здійсненні цієї ідеї, а високопоставлений палестинський діяч у Європі назвав її "неприйнятною", - йдеться у матеріалі.

Видання уточнює, що зараз точаться дискусії про те, як допустити більший обсяг гуманітарної допомоги в Газу та зупинити бойові дії. Але також активізуються дискусії щодо сценаріїв дій після війни.

Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив минулого місяця, що "ефективна та оновлена Палестинська адміністрація" зрештою має керувати Газою, але не запропонувала жодних вказівок на те, як зробити її "ефективною".

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху раніше заявив, що його країна візьме на себе спільну відповідальність за безпеку у Газі на невизначений період.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нова стратегія національної безпеки США показує, що Європа повинна стати більш незалежною - Мерц

"Укренерго" застосувало аварійні відключення е/е у більшості регіонів

Перебування арештованого обвинуваченого в скляній кабіні зали суду не порушує його права на захист – Верховний Суд

Трамп переконаний, що не допустив початок Третьої світової, і незадоволений роллю Європи у припиненні війни в Україні

Трамп заявив, що в Україні нібито використовують війну, щоб не проводити вибори

Свириденко: 1442 ветеранів та членів їх сімей отримали гранти "Власна справа" на 694 млн грн в 2025р

Поліція затримала другого фігуранта, причетного до вибуху на "Укрпошті" у Києві

Суд знов оголосив перерву у попередньому засіданні у справі про банкрутство КЗРК до 17 грудня

Мінкультури затвердило рекомендації з комунікацій органами влади позиції щодо РФ як держави-агресора

СБУ та Нацполіція затримали ще 9-х ділків, які торгували трофейною зброєю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА