Інтерфакс-Україна
09:56 17.11.2023

В Україні деокуповано 963 населені пункти - Мінреінтеграції

1 хв читати

У Міністерстві реінтеграції тимчасово окупованих територій України повідомляють, що станом на сьогодні в Україні деокуповано 963 населені пункти.

"Наразі в Україні деокуповано 963 населені пункти. Норвезька сторона пообіцяла надати туди ремонтні комплекти для відновлення житла, генератори, обладнання для обігріву, зарядні станції, павербанки та комп’ютерну техніку для навчання дітей онлайн. А також облаштувати пункти обігріву й забезпечити ці території терміналами супутникового інтернету Starlink", - ідеться в повідомленні пресслужби міністерства за результатами зустрічі віцепрем'єр-міністра Ірини Верещук із делегацією Норвезької ради у справах біженців.

Зазначається, що людям зі звільнених населених пунктів та евакуйованим планується виплата разової грошової допомоги.

"Ішлося також про необхідність створення належних умов у місцях тимчасового проживання ВПО по всій Україні для успішного проходження осінньо-зимового періоду 2023-2024 років", - ідеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак повідомив про розмову Зеленського з Трампом

СБУ: в безпілотниках, якими атакували Київ, знайдені компоненти китайського виробництва

Раді пропонують зробити гнучкішими критерії для Клубу білого бізнесу - Гетманцев

Гетманцев після виявлення порушень закликав гральний бізнес не ухилятися від податків

Офіс генпрокурора про ворожі обстріли: всі факти воєнних злочинів РФ будуть передані до трибуналу по агресії

В Києві повністю відновили рух міської електрички після ранкових обмежень

Військова допомога Україні була припинена одноосібно Гегсетом попри результати аналізу - ЗМІ

Серед 6 постраждалих внаслідок атаки РФ у Кривому Розі – 2 рятувальники – ДСНС

Обов’язкове подання державної статистичної звітності поновлюється з 5 липня - Держстат

Раді рекомендують ратифікувати Угоду про створення Спецтрибуналу - голова профільного комітету

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА