Інтерфакс-Україна
19:55 19.11.2023

Окупанти завдали 16 авіаударів по Україні за добу, обстріляли понад 100 населених пунктів

1 хв читати
Окупанти завдали 16 авіаударів по Україні за добу, обстріляли понад 100 населених пунктів

Російські окупанти завдали за минулу добу 16 авіаційних ударів по території України, а також здійснили 41 обстріл позицій українських військ і українських населених пунктів із реактивних систем залпового вогню.

Як повідомляється в оперативній інформації щодо російського вторгнення станом на 18.00 неділі на сторінці Генерального штабу Збройних сил України у фейсбуці, також противник атакував ударними безпілотними літальними апаратами типу "Shahed-136/131" об'єкти критичної інфраструктури України. У результаті бойової роботи силами і засобами протиповітряної оборони знищено 15 із 20 "Шахедів".

"Унаслідок російських терористичних атак, на жаль, є поранені серед цивільного населення. Руйнувань та пошкоджень зазнали приватні житлові будинки та інша цивільна інфраструктура", - йдеться у зведенні.

За даними Генштабу, окупанти завдали авіаційних ударів поблизу Петропавлівки Харківської області, Серебрянського лісництва в Луганській області, Ямполівки Донецької області.

Артилерійським і мінометним обстрілам із боку російських окупантів протягом доби зазнали понад 100 населених пунктів у Чернігівській, Сумській, Харківській, Луганській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській та Херсонській областях, серед них міста Вовчанськ Харківської області, Часів Яр, Красногорівка і Мар'їнка Донецької області, Оріхів Запорізької області, Очаків Миколаївської області, Херсон.

 

 

 

ОСТАННЄ

Угрупування ХАМАС буде роззброєне, а Газа демобілізована, заявив Нетаньягу

На Львівщині водій підірвав гранату під час спілкування з поліцейськими після зупинки за порушення ПДР

Сибіга поінформував главу МЗС Норвегії про атаки РФ на енергосистему та реакцію уряду на розслідування щодо "Енергоатому"

Сибіга: Путіна зупинять два фактори, але союзникам потрібен новий підхід для допомоги Україні

Балаклійська та Ізюмська громади Харківщини залишилися без світла

Сили оборони відбили атаки росіян ще на 12 напрямках, майже 200 боєзіткнень за добу - Генштаб

Ворог втратив 117 особи на покровському напрямку - Генштаб

Частина Ізюмської громади Харківської області знеструмлена

Сили оборони зупинили спробу росіян прорватися до Новопавлівки

Сибіга: Збірна України з футболу продемонструвала справжню волю до перемоги

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА