04:47 20.11.2023

Литва спрямовуватиме штрафи за недотримання санкцій на відновлення України

1 хв читати
Литва спрямовуватиме штрафи за недотримання санкцій на відновлення України

 У Литві штрафи за недотримання міжнародних і національних санкцій будуть перераховуватися до Фонду співробітництва з метою розвитку для відновлення України, повідомляє LRT у неділю, 19 листопада.

Це передбачає, ухвалена Сеймом цього тижня, поправка до закону "Про співпрацю з метою розвитку та гуманітарну допомогу", підкреслюється в повідомленні.

"Мета полягає в тому, щоб Литва зробила єдиний внесок у відновлення України і продемонструвала свою тверду прихильність підтримці України перед обличчям російської агресії", - сказала заступниця міністра закордонних справ Йовіта Нелюпшене, представляючи проєкт у Сеймі, передає LRT.

За її словами, Литва вживатиме заходів щодо сприяння відновленню України самостійно, не чекаючи рішень Європейського Союзу або на міжнародному рівні.

У поправці також уточнюється, що ці кошти будуть використовуватися виключно для підтримки, пов'язаної з відновленням і реабілітацією України після російської агресії. Ця поправка діятиме протягом десяти років, до січня 2034 року.
Згідно з Кодексом адміністративних правопорушень, порушення міжнародних санкцій або обмежувальних заходів, запроваджених литовським законодавством, карається штрафом у розмірі від 200 до 6 тис. євро.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА