Інтерфакс-Україна
15:31 20.11.2023

Остін за результатами зустрічі із Зеленським: США разом із союзниками продовжать підтримувати бойові потреби України

1 хв читати
Остін за результатами зустрічі із Зеленським: США разом із союзниками продовжать підтримувати бойові потреби України

Міністр оборони США Ллойд Дж. Остін ІІІ, який прибув до Києва в понеділок із неанонсованим візитом, зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським.

"Для мене було честю зустрітися сьогодні в Києві з президентом України Володимиром Зеленським, щоб підтвердити тверду підтримку України Сполученими Штатами. Ми, разом із нашими союзниками та партнерами, продовжимо підтримувати нагальні бойові потреби України та довгострокові оборонні потреби", - написав Остін у Х (Twitter) у понеділок.

Як повідомлялося, міністр оборони США Ллойд Остін і верховний головнокомандувач Об'єднаних збройних сил НАТО в Європі та командувач ЗС США в Європі генерал Крістофер Каволі прибули з візитом до Києва.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Замах на Стерненка був скоєний на замовлення з РФ за його волонтерську діяльність та протидію сепаратизму в Одесі - СБУ

Сирський: за останній тиждень Сили оборони України знешкодили 7 440 окупантів

Голова СБУ про третє ураження Кримського мосту: спрацювали вибухівкою двічі по 1100 кг по ключових опорах

Двоє людей загинули внаслідок російської атаки на навчальний заклад у Білгород-Дністровському

Голова СБУ про спроби ворожих спецслужб підірвати будівлю Служби: дівчина принесла під двері 7 кг вибухівки

На стадії досудового розслідування суди не завжди звертають увагу на порушення під час обшуку – юрист

Голова СБУ: РФ планувала теракт з підривом Дениса Єрмака для впливу на переговорний процес у Стамбулі 15 травня

Голова СБУ розповів деталі спроб замахів на президента: в Офісі президента і в аеропорту Польщі

На станції метро "Святошин" відновив роботу вихід №8

На убивство журналіста Гордона в Україні працювали дві агентурні мережі, одну координував екснардеп Грушевський - СБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА