Інтерфакс-Україна
08:41 21.11.2023

У Чорному та Азовському морях немає носіїв ракет "Калібр"

1 хв читати

РФ вивела на бойове чергування в Чорне море два бойові кораблі, в Азовському морі бойових кораблів немає, ракетоносці протикорабельних ракет "Калібр" заведені в порти, повідомляють Військово-морські сили ЗС України станом на 7.30 вівторка.

"У Чорному морі перебуває 2 ворожі кораблі; в Азовському морі ворожі кораблі відсутні; у Середземному морі 2 ворожі кораблі, серед яких 1 носій крилатих ракет "Калібр", загальний залп до 8 ракет", - ідеться в повідомленні, опублікованому в телеграм-каналі ВМС ЗСУ.

Також уточнюється, що за добу, в інтересах РФ, прохід Керченською протокою здійснили до Чорного моря - 7 суден, з них 0 продовжило рух у напрямку протоки Босфор, руху до Азовського моря не спостерігалося.

РФ продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 р. (SOLAS), вимикаючи системи автоматичної ідентифікації (AIS).

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС рекомендує громадянам України утриматися від поїздок до Ізраїлю, Ірану, Йорданії, Іраку, Лівану, Сирії до стабілізації ситуації в регіоні

Україна отримала від ЄС ще EUR1 млрд за рахунок російських активів у межах ініціативи ERA - Шмигаль

Удар Ізраїлю по Ірану: що відомо на даний момент

ГУР МО провело кібератаку на ресурси російських податкової та митної служб – джерело

Комітет нацбезпеки ВР погодився розглянути питання фортифікацій на закритому засіданні - нардеп

МЗС: в Україні з тривогою стежать за розвитком подій на Близькому Сході, нагадуємо, що іранський режим підтримує Росію у війні проти України

"КиївЗоо" оновив угіддя для бурих ведмедів

СБУ заочно повідомила про підозру російському реперу-пропагандисту Тіматі

Рада ЄС ухвалить політичне рішення продовжити дозвіл перебувати українським біженцям в ЄС до березня 2027

ДБР викрило президента НААН на махінаціях з працевлаштуванням водія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА