Інтерфакс-Україна
16:18 21.11.2023

Міністр оборони Умєров про можливу зміну військових командувачів: Рішення поки що не ухвалено

2 хв читати
Міністр оборони Умєров про можливу зміну військових командувачів: Рішення поки що не ухвалено

Міністр оборони України Рустем Умєров заявив, що в питанні можливої зміни українських військових командувачів наразі рішення не ухвалювали, але робиться все необхідне для підвищення ефективності.

"Тема, яка стосується зміни командувачів, вона проходить за всіма параметрами, які ми у своєму внутрішньому периметрі військовому обговорюємо. У цьому плані маю сказати, що рішення поки що не ухвалено. Але ми робимо все можливе, щоб підвищити ефективність. І якщо це станеться, то ми дуже відкрито будемо завжди комунікувати це", - сказав Умєров на спільному брифінгу з міністром оборони Німеччини Борисом Пісторіусом у Києві.

Він також зазначив, що "якщо такі речі відбуваються, то відбуваються в питаннях, які порушували раніше або для досягнення більшої ефективності".

13 листопада видання "Українська правда" з посиланням на власні джерела у військово-політичному керівництві країни повідомило, що в Міністерстві оборони України розглядають можливість звільнення трьох командувачів ЗСУ: командувача Медичних сил ЗСУ Тетяни Остащенко, командувача Оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександра Тарнавського та командувача Об'єднаних сил Збройних сил України Сергія Наєва.

За даними видання, на звільненні Остащенко наполягали парамедики та волонтери, які опікуються медичним забезпеченням Сил оборони, а про підстави ймовірного звільнення Тарнавського та Наєва джерела не повідомили, проте уточнили, що питання відставок цих людей розглядають уже кілька місяців. Водночас, за даними "Української правди", Наєв може стати одним із головних фігурантів справи, яка стосується оборони Херсонської області у 2022 році.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Омбудсман України звернувся до Чернівецького обласного ТЦК та СП та правоохоронців щодо випадку про незаконне утримання людей

Початок обміну тілами загиблих між Україною та РФ заплановано на наступний тиждень - Буданов

Міжнародний мистецький проєкт "Музика заради миру" презентовано у Києві

Група росіян, що просунулась у Кіндрашівці, не має логістики з основною групою військ - DeepState

Через удар російського БпЛА у Старому Салтові постраждали троє цивільних

В Офісі президента відбулася зустріч із німецькою делегацією, говорили про російську пропаганду

У лікарні помер ще один залізничник, що постраждав через влучання КАБами по Малій Південній залізниці в Харкові

У Чернівецькому ТЦК заявляють, що колишній бойовий медик Замрій "права на відстрочку не мав"

Ворог не полишає намірів зайти у Дніпропетровську область, але бійці 31 ОМБр мужньо тримають свою ділянку фронту

Короткочасні дощі та грози очікуються на більшій частині України у понеділок, на південному сході сильна спека

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА