18:34 21.11.2023

Пісторіус і Умєров відвідали пункт управління ППО, на озброєнні якого перебуває один із переданих Німеччиною ЗРК Patriot

2 хв читати
Пісторіус і Умєров відвідали пункт управління ППО, на озброєнні якого перебуває один із переданих Німеччиною ЗРК Patriot

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус, який прибув до Києва з візитом, разом з українським колегою Рустемом Умєровим відвідав один з військових навчальних центрів, а також пункт управління ППО, на озброєнні якого перебуває один з переданих Німеччиною ЗРК Patriot.

"Ми були в навчальному центрі, показали партнерам, як ми реформуємо рекрутинг і навчання", - сказав Умєров на спільному брифінгу з Пісторіусом у Києві.

Міністр також повідомив, що вони побували в пункті управління ППО, на озброєнні якого перебуває один з переданих Німеччиною ЗРК Patriot.

"Ефективне застосування цієї зброї дає змогу нашій економіці працювати, зокрема підприємствам ВПК", - сказав Умєров.

Водночас, як розповів міністр, обговорювали не лише допомогу, а й готовність до спільного виробництва озброєння та локалізації в Україні.

Окремо міністр оборони України подякував колезі за візит до Києва в День гідності та свободи і за надану допомогу й тренування українських військових.

"Дякую міністру оборони ФРН Борису Пісторіусу за візит у такий важливий для нас день - День гідності та свободи. Наші сили оборони й увесь український народ продовжують боротися за свою гідність і свободу. Дякую Німеччині за те, що ви разом з нами в цій боротьбі. Дякую за надану підтримку", - зазначив Умєров.

У Міноборони Німеччини також розмістили допис про відвідування міністрами навчального центру.

"Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус і його український колега Рустем Умєров відвідали навчальний центр в Україні. Там він міг обговорити з українськими солдатами, зокрема, актуальну потребу в підтримці", - повідомляє Міноборони Німеччини в Х (Twitter) у вівторок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА