16:22 22.11.2023

Остін: Партнери обговорять прогрес у розробці нової коаліції в рамках "Рамштайн" щодо наземної ППО для України

2 хв читати
Остін: Партнери обговорять прогрес у розробці нової коаліції в рамках "Рамштайн" щодо наземної ППО для України

Члени Контактної групи з оборони України обговорять на засіданні в середу прогрес у розробленні нової коаліції в рамках "Рамштайн" щодо протиповітряної оборони наземного базування, заявив міністр оборони США Ллойд Дж. Остін ІІІ.

"Я розраховую на спільну роботу з виявлення лідерів та учасників кожної з наших "коаліцій можливостей" ("capability coalitions"). Ми вже організували коаліції, спрямовані на нарощування Військово-повітряних сил України та її спроможностей у галузі інформаційних технологій. І сьогодні ми обговоримо прогрес, досягнутий з часу нашої останньої зустрічі, в розробці нової коаліції з наземної протиповітряної оборони", - сказав Остін у вступному слові на 17-му засіданні Контактної групи з оборони України.

Він відзначив лідерство в організації цієї ініціативи Німеччини та Франції, які минулого тижня провели свою першу віртуальну коаліційну дискусію.

"І ми збираємо ресурси всієї Контактної групи для підтримки цих зусиль. Тому я з нетерпінням чекаю оновлень від наших нинішніх коаліцій щодо потенціалу, а також про плани зі створення нових", - сказав глава Пентагону.

Він запевнив у продовженні підтримки "сили свободи в Україні".

Як повідомлялося, міністр оборони США Ллойд Дж. Остін за результатами 16 засідання Контактної групи з оборони України (формат "Рамштайн") повідомив, що США очолять коаліцію країн з підготовки українських Повітряних сил.

Раніше повідомлялося, що Естонія і Люксембург очолять коаліцію, що займається підтримкою IT, Литва - у наданні допомоги Україні у знешкодженні російських мін на території.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА