Інтерфакс-Україна
19:47 22.11.2023

Суд заарештував на 2 місяці народного депутата Одарченка, якого підозрюють у підкупі голови Держагентства відновлення та розвитку інфраструктури

1 хв читати
Суд заарештував на 2 місяці народного депутата Одарченка, якого підозрюють у підкупі голови Держагентства відновлення та розвитку інфраструктури

Вищий антикорупційний суд у середу заарештував на два місяці народного депутата від фракції "Слуга народу" Андрія Одарченка, якого підозрюють у підкупі голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафи Найєма.

"22 листопада 2023 року за клопотанням прокурора САП слідчий суддя ВАКС обрав запобіжний захід народному депутату, якого викрили на наданні неправомірної вигоди голові Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України", - ідеться в повідомленні САП у фейсбуці у середу.

Як повідомляється, суд задовольнив клопотання детективів НАБУ і застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 15 млн грн застави. Строк тримання під вартою - 2 місяці. На виконання рішення суду підозрюваного взято під варту в залі суду.

Як повідомлялося, 21 листопада САП і НАБУ повідомили про підозру нардепу Одарченку, який намагався підкупити голову Держагентства відновлення та розвитку інфраструктури Найєма. Нардеп хотів, щоб із Фонду ліквідації наслідків збройної агресії виділили кошти на ремонт будівель університету, в якому Одарченко обіймав посаду ректора (дію контракту якого призупинено).

За версією слідства, підозрюваний надав Найєму частину хабаря в розмірі 0,39 біткоїна, що еквівалентно $10 тис.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою

У Краматорську через обстріл зруйновано котельню, що обслуговувала один з мікрорайонів міста

Глава "Укрзалізниці" радить планувати стикування із запасом мінімум у 3-4 години

Пріоритетним напрямом залишається постачання ракет для ППО від партнерів - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА