20:18 22.11.2023

Іспанія передала Україні ліки та інструменти для роботи польового госпіталю

1 хв читати
Іспанія передала Україні ліки та інструменти для роботи польового госпіталю

На 17 зустрічі Контактної групи з оборони України ("Рамштайн") міністр оборони Іспанії Маргарита Роблес повідомила про нещодавнє відправлення в Україну допомоги, що включає ліки та хірургічні інструменти.

Як повідомляє пресслужба Міноборони, Роблес поінформувала про нещодавнє відправлення в Україну 15 піддонів із ліками та хірургічними інструментами, які забезпечать роботу польового госпіталю, переданого кілька місяців тому Іспанією.

"Також міністр доповів про співпрацю іспанської промисловості в постачанні техніки та боєприпасів до України та детально розповів про програму підтримки прийому родин українських військовослужбовців, загиблих у боях, у військових будинках відпочинку на іспанському узбережжі", - йдеться в повідомленні.

Роблес відзначила хороший прогрес у підготовці українських військових на території Іспанії, де на сьогодні підготовлено понад 3000 військовослужбовців. Вона додала, що планується викладання навчальних курсів із права у збройних конфліктах і міжнародного гуманітарного права для представників Міністерства оборони та Збройних сил України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА