19:05 23.11.2023

У черзі на українсько-польському кордоні помер уже другий водій фури, посольство вимагає від МЗС Польщі розблокувати рух

2 хв читати

Уже два водії українських фур померли в черзі, викликаній страйком польських перевізників на українсько-польському кордоні, повідомив посол України в Польщі Василь Зварич.

"У зв’язку із смертю, на привеликий жаль, уже другого українського водія, який керував українським вантажним автомобілем, та перебував у черзі, спричиненій страйком польських перевізників перед пунктом пропуску Корчова, Посольство в терміновому порядку звернулося з черговою офіційною нотою до Міністерства закордонних справ Польщі, вимагаючи розблокувати рух вантажних транспортних засобів. Відповідні сигнали доведені також до Міністерства внутрішніх справ і адміністрації Польщі", - написав Зварич у фейсбуці у четвер.

Він наголосив, що обмеження вантажного руху протестувальниками створює загрозу життю і здоров'ю людей, а також загрожує безпеці та порядку руху на дорогах, що, згідно з польськими законами, "дає прямі підстави для розпуску страйку представником органу місцевого самоврядування, який видав дозвіл на його проведення".

"Ми закликаємо польську владу до рішучих дій з розблокування руху і не допущення, щоб українські, польські та іноземні водії вантажного автотранспорту простоювали в багатокілометрових чергах без належних для цього умов - ставали заручниками дій організаторів протесту. Кожен має право на протест і відстоювання своєї позиції. Але обрана цього разу форма, час і тривалість зібрання, в складних погодних умовах, створює реальну загрозу життю і здоров’ю, а також безпеці людей", - наголосив Зварич.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА