Інтерфакс-Україна
20:37 24.11.2023

Убивці українського дитячого письменника Вакуленка встановлені завдяки свідкам і будуть оголошені в міжнародний розшук - поліція

2 хв читати
Убивці українського дитячого письменника Вакуленка встановлені завдяки свідкам і будуть оголошені в міжнародний розшук - поліція

Імена російських військовослужбовців, причетних до вбивства 2022 року чотирьох мешканців Ізюмської громади Харківської області, зокрема дитячого письменника Володимира Вакуленка, було встановлено завдяки свідченням свідків, повідомляють на сайті Національної поліції України в п'ятницю.

Начальник слідчого управління поліції Харківської області Сергій Болвінов на брифінгу в п'ятницю розповів, що отримати свідчення слідчих було непросто, адже люди, які перебували під окупацією, боялися давати свідчення. "Серед свідків, які дали слідству свідчення, житель села Капитолівка Євген. Він пройшов катівню рашистів і дивом врятувався", - йдеться в повідомленні.

Слідство ще не завершено. За словами Болвінова, підозрюваних у цьому кримінальному провадженні може бути більше.

Наразі підозру у вбивстві чотирьох осіб висунуто уродженцям Луганської області 50-річному Сергію Удоденку та 33-річному Владиславу Нескородьєву з позивними "удод" і "лев". Найближчим часом їх буде оголошено в міжнародний розшук.

"У цій справі слідство встановило особи і обставини вбивства ще трьох осіб, слідчі мають беззаперечні докази, що цих людей також вбили "лев" і "удод", - розповіли в Нацоліції.

Як повідомлялося, під час досудового розслідування правоохоронці ідентифікували та заочно повідомили про підозру в порушенні законів і звичаїв війни двом окупантам, причетним до розстрілу під час окупації Ізюма Вакуленка та ще трьох українців, зокрема колишнього учасника АТО. Встановлено, що всі злочини Удоденко і Нескородьєв скоювали в групі з іншими російськими військовими.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Залізнична інфраструктура на Дніпровському напрямку зазнала пошкоджень внаслідок нічної атаки ворога - Укрзалізниця

Опозиція в Чехії обіцяє скасувати програму постачання боєприпасів Україні в разі успіху на виборах - ЗМІ

Трамп повідомив про угоду з Китаєм щодо продовження функціонування додатка TikTok у США - ЗМІ

Президентка Єврокомісії обговорила з Трампом санкції проти РФ в телефонній розмові

Росія готується скоротити видобуток нафти через атаки дронів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 148 ворожих атак - Генштаб

Двоє мирних мешканців постраждали внаслідок ворожих ударів у Харківській області - прокуратура

Винищувачі НАТО Typhoon готові знищити російські БпЛА в разі потреби - Гілі

Христя Фріланд стане спеціальним представником Канади з питань відбудови України

На острові Хортиця вирує масштабна пожежа – ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА