Інтерфакс-Україна
12:47 26.11.2023

В Одеській області кілька аварій ускладнили рух на дорогах, відомо про двох постраждалих

1 хв читати
В Одеській області кілька аварій ускладнили рух на дорогах, відомо про двох постраждалих

В Одеській області на трасах сталося кілька аварій, унаслідок яких ускладнено рух транспорту. Відомо про двох постраждалих, повідомило МВС України в неділю.

За їхніми даними, на трасі Одеса - Рені біля села Червона Коса перекинувся вантажний автомобіль із зерном. Водій не постраждав.

На тій самій трасі біля села Броска на підйомі застрягли автомобілі, внаслідок чого збільшився затор.

Біля села Лиманське Ренійської об'єднаної територіальної громади не змогла проїхати карета швидкої допомоги з хворим. Поліцейський офіцер громади довіз медиків і чоловіка до лікарні на своєму службовому транспорті, зазначили правоохоронці.

"Біля села Новокам'янка Ізмаїльського району пасажирський автобус Варна - Київ із 22 пасажирами з'їхав у кювет. Ніхто не постраждав", - ідеться в повідомленні.

У МВС зазначили, що подібних ситуацій на дорогах Одеської області не мало.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Папа Лев XIV розмовляв телефоном з Путіним – прес-служба Ватикану

Вся команда сьогодні провела дуже конструктивний брифінг для сенаторів у Вашингтоні – Єрмак

США не надаватимуть повітряну підтримку європейським силам, які гарантуватимуть безпеку в повоєнній Україні – ЗМІ

Трамп перепостив заклик колумніста WP прийняти закон про руйнівні санкції на РФ як важіль впливу на Путіна

Міноборони не планує продовжувати термін повторної ВЛК для обмежено придатних

Зеленський і президент Фінляндії обговорили дипломатичні можливості

Замість спаленої техніки росіяни завозять на аеродроми цілі літаки, щоб на супутникових знімках не було видно вражених бортів - джерела

Зеленський: готуємо рішення на підтримку спільних оборонних виробництв із партнерами

Україна була обрана членом ЕКОСОР на 2026-2028 роки – МЗС

Міністр оборони Німеччини не підтвердив інформацію про начебто знищення IRIS-T в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА