Інтерфакс-Україна
00:15 27.11.2023

254 одиниці спецтехніки зараз працюють на вулицях Києва

1 хв читати
254 одиниці спецтехніки зараз працюють на вулицях Києва

Спеціалізована техніка насамперед проводить обробку покриття на мостах і шляхопроводах, на підйомах та спусках столиці, магістральних вулицях, якими рухається громадський транспорт, повідомив у неділю ввечері мер столиці Віталій Кличко.

Також Кличко повідомив, що на очищення та обробку тротуарів, підходів до наземних та підземних пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту, пішохідних зон, де використання спеціальної техніки неможливе, задіяно 38 бригад з ручного прибирання у складі 250 робітників.

"Дорожники готувалися до викликів негоди. Тому працюватимуть у посиленому режимі всю ніч, щоб забезпечити рух транспорту та пішоходів до ранку понеділка", написав він у телеграм-каналі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА