03:35 28.11.2023

Співвласники зруйнованого житла зможуть отримати компенсацію за програмою "Відновлення"

1 хв читати

 Компенсацію за зруйноване житло зможуть отримати за програмою "є Відновлення" та співвласники нерухомості, для цього необхідно подати до "Дію" спільну або кілька окремих заяв, повідомляє прес-служба Міністерства цифрової трансформації.
Як повідомляється, після подання заяв комісія органу місцевого самоврядування опрацює його та визначить суму компенсації. Кожен співвласник отримає виплату відповідно до його частки. Сума компенсації буде у житловому сертифікаті у "Діє". Їм можна буде користуватися окремо або об'єднати сертифікати та придбати спільне житло.
Щоб скористатися сертифікатом, потрібно припинити право власності на знищений об'єкт нерухомості за згодою всіх співвласників після отримання житлового сертифікату.
У Мінвідновлення також повідомили, що вже 6,4 тис. українців подали заяви про зруйноване майно для отримання компенсації за програмою "Відновлення" та придбання за ці кошти нового житла. З них 827 осіб. вже мають згенеровані сертифікати, що підтверджують суму компенсації.
Раніше послуга була доступна лише одноосібним власникам.
Послуга компенсації за зруйноване майно розроблена Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з Міністерством цифрової трансформації за підтримки USAID/UK aid проекту "Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS" та Світового банку.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА