20:43 28.11.2023

Перемир'я між ХАМАСом та Ізраїлем можуть продовжити ще на два дні

1 хв читати
Перемир'я між ХАМАСом та Ізраїлем можуть продовжити ще на два дні

Палестинський рух ХАМАС та Ізраїль розглядають можливість чергового продовження перемир'я - ще на два дні після закінчення нинішнього режиму припинення вогню, що діє до ранку четверга, повідомляють у вівторок близькосхідні ЗМІ з посиланням на єгипетські джерела.

За їхніми даними, паузу в бойових діях можуть продовжити на колишніх умовах.

Зі свого боку "Гаарец" із посиланням на неназване джерело в Ізраїлі повідомляє, що пропозицію щодо продовження режиму припинення вогню вивчають, але її ще не затвердили.

"Реалізація такої угоди залежить від того, чи зможе ХАМАС звільняти по 10 заручників на день", - пише газета, посилаючись на її співрозмовника.

Напередодні перемир'я між Ізраїлем і ХАМАСом продовжили ще на два дні.

Згідно з домовленостями ХАМАСу з Ізраїлем, у кожен додатковий день паузи в бойових діях палестинський рух повинен буде звільняти 10 заручників.

До цього перемир'я укладали на чотири дні, воно діяло 24-27 листопада.

В угоді між Ізраїлем і ХАМАСом, схваленій ізраїльським кабінетом міністрів, максимальний термін перемир'я - 10 днів, за які Ізраїль відпустить 300 ув'язнених.

За даними ізраїльських ЗМІ, починаючи з минулої п'ятниці, коли перемир'я набуло чинності, звільнено 50 ізраїльтян і 150 палестинців, що відповідає умовам первісної угоди.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА