Інтерфакс-Україна
22:06 28.11.2023

Нардепка Буймістер написала заяву Генпрокурору про вчинення Безуглою кримінальних правопорушень

1 хв читати
Нардепка Буймістер написала заяву Генпрокурору про вчинення Безуглою кримінальних правопорушень

Позафракційна народна депутатка Людмила Буймістер звернулася до генерального прокурора Андрія Костіна із заявою про вчинення народною депутаткою Мар'яною Безуглою (фракція "Слуга народу") кримінальних правопорушень.

"Подала Генеральному прокурору України заяву про вчинення народним депутатом України Безуглою М.В. кримінальних правопорушень, передбачених ст. ст.114-1 (перешкоджання законній діяльності Збройні Сили України / The Armed Forces of Ukraine та інших військових формувань), ст.111 (державна зрада), ст.114 (шпигунство) Кримінального кодексу України", - написала Буймістер у фейсбуці.

Вона також повідомила, що зареєструвала у Верховній Раді проєкт постанови (№10297) про звільнення Безуглої з посад заступника голови комітету, голови підкомітету з цивільного нагляду та виключення з комітету нацбезпеки.

Як повідомлялося, у Верховній Раді вже зареєстровано кілька проєктів постанов про відсторонення Безуглої з посади заступниці голови профільного комітету.

Останнім часом Безугла в соцмережах висловлює претензії до дій головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Зокрема, вона звинуватила Залужного у відсутності плану військових дій на 2024 рік і в некомпетентності та висловилася за його відставку.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих у Києві через нічну атаку зросла до 33 людей – Кличко

Туск розповів, що думає Зеленський про тривалість війни - ЗМІ

Міністр оборони Хорватії прибув до Києва, говоритимуть, зокрема, про співпрацю в оборонному виробництві

Через удар по Бєлгородській дамбі вода хлинула на позиції росіян і ускладнює їхню логістику біля Вовчанська – 16-й армійський корпус ЗСУ

У РФ поширюються "раптові" займання релейних шаф та електрощитових - джерела

Окупанти, ймовірно, застосували КАБ по Кривому Рогу – телеграм-канали

Новий тиждень в Україні розпочнеться дощами, у Карпатах мокрий сніг та дощ

Атаковано виробництво найбільшого виробника кави у "дріпах" Idealist Coffee

Белград готовий надати майданчик для можливих мирних переговорів між Україною та Росією - ЗМІ

Аварійно-рятувальні роботи у Києві продовжуються, на місцях уражень - понад сотня рятувальників та поліцейських, десятки одиниць інженерної техніки – Клименко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА