07:04 29.11.2023

ЗС України атакували на лівобережжі Херсонської області, а росіяни продовжують штурмувати поблизу Авдіївки

1 хв читати
ЗС України атакували на лівобережжі Херсонської області, а росіяни продовжують штурмувати поблизу Авдіївки

Українські сили утримували позиції і 28 листопада атакували на східному (лівому) березі Херсонської області, йдеться в огляді американського Інституту вивчення війни (ISW).

Стверджується, що ЗСУ атакували поблизу Пойми (10 км на південний схід від міста Херсон і 4 км від річки Дніпро) і в лісовій зоні біля Кринків (30 км на північний схід від міста Херсон і 2 км від річки Дніпро).

Крім того, українські сили 28 листопада продовжили наступальні операції на заході Запорізької області і, як повідомляється, просунулися вперед, зокрема продовжують наступальні дії на мелітопольському напрямку (захід Запорізької області). Зазначається, що за останні кілька днів ЗСУ домоглися невстановленого успіху на захід від Роботиного в напрямку с. Копані.

Водночас, 28 листопада, російські війська продовжили локалізовані наступальні операції на лінії Куп'янськ-Сватове-Кремінна і домоглися підтверджених успіхів. На геолокованих кадрах, опублікованих 27 і 28 листопада, видно, що російські війська просунулися на північ від Сіньківки (9 км на північний схід від Куп'янська) і на захід від Первомайського (20 км на північний схід від Куп'янська).

Також 28 листопада російські війська продовжили наступальні операції біля Авдіївки і домоглися підтвердженого просування. Геолоковані кадри, опубліковані 28 листопада, говорять про те, що російські війська незначно просунулися в промисловій зоні на південний схід від Авдіївки.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА