Інтерфакс-Україна
18:59 29.11.2023

ГУР проводить розслідування за фактом отруєння дружини Буданова - ЗМІ

2 хв читати
ГУР проводить розслідування за фактом отруєння дружини Буданова - ЗМІ

Головне управління розвідки Міноборони України проводить розслідування за фактом отруєння співробітників розвідки і Маріанни Буданової - дружини голови ГУР МО Кирила Буданова, повідомив представник ГУР МОУ Андрій Юсов у коментарі виданню "Українська правда".

"За фактом отруєння співробітників воєнної розвідки та дружини керівника української спецслужби Кирила Буданова Маріанни Буданової розпочато й триває внутрішнє розслідування. Відповідно до статті 47, частин 3 та 4 статті 24 Закону України "Про розвідку", статті 5 Закону України "Про контррозвідувальну діяльність", статей 5 та 6 Закону України "Про оперативно-розшукову діяльність", вказані інциденти розслідує підрозділ власної безпеки ГУР МО України", - наводить "УП" слова представника ГУР МО.

Юсов також пояснив, що розслідування проводить підрозділ власної безпеки розвідки, оскільки йдеться про ймовірну спецоперацію, яка спрямована проти працівників ГУР МО, а також членів їхніх родин.

"Після вивчення всіх обставин події буде ухвалюватися рішення про залучення інших правоохоронних органів, передачу матеріалів до відповідних органів досудового або судового розслідування", - йдеться в повідомленні.

Водночас розслідувач групи Bellingcat Христо Грозєв у коментарі "Радіо Свобода" підтвердив інформацію, що команда розслідувачів Bellingcat спільно з командою інтернет-видання The Insider проведе власне розслідування за фактом отруєння Буданової.

"Я і команда TheIns реально проводимо своє розслідування, але поки що немає формального спілкування з ГУР", - наводить слова Грозєва "Радіо Свобода".

28 листопада українські ЗМІ з посиланням на джерела в розвідці повідомили, що дружину начальника Головного управління розвідки Кирила Буданова Маріанну отруїли важкими металами, вона перебуває в лікарні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Польський Сенат прийняв закон про допомогу громадянам України без поправок

У ДТП на Харківщині дві людини загинули, одна постраждала

У Міноборони Ізраїлю оголосили про наміри розгорнути в країні лазерні установки для боротьби з повітряними цілями

Новий пакет санкцій ЄС може бути представлений уже в п’ятницю – радник президента

МЗС України нагадало прочанам-хасидам про неможливість гарантувати безпеку

Зеленський призначив суддею КС голову його науково-консультативної ради Барабаша

Кабмін ліквідував робочу групу з відшкодування завданих окупацією втрат і ще дві міжвідомчі комісії

Електропостачання знеструмленої через ворожий удар Дергачівської громади на Харківщині відновлено

Трьох посадовців і підрядника ДП "Ліси України" підозрюють у розтраті 4,3 млн грн

Кабмін зняв обмеження на кількість заступників голови правління ПФУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА