18:42 30.11.2023

Унаслідок обстрілу Берислава поранені двоє поліцейських

1 хв читати

Унаслідок ворожої атаки дронами по м. Бериславу Херсонської області поранень зазнали 22-річний і 37-річний поліцейські, їх госпіталізували, повідомляє Національна поліція з посиланням на голову Івана Виговського.

"Двоє поліцейських Бериславського районного відділу поліції на Херсонщині були поранені сьогодні в результаті дронової атаки ворога... Внаслідок вибуху ВОГ-17 травмовані 22-річний та 37-річний поліцейські, які саме прямували на виклик. Колеги-поліцейські з роти поліції особливого призначення евакуювали поранених до лікарні, де тепер медики надають правоохоронцям необхідну допомогу", - йдеться в повідомленні, розміщеному в телеграм-каналі в четвер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Керівник Офісу Президента у Парижі обговорив кроки щодо гарантій безпеки для України

Кількість постраждалих від ворожого удару в Запоріжжі зросла до одинадцяти

Завтра буде указ щодо санкцій РНБО

Генпрокуратура спрямувала до суду обвинувачення проти учасників злочинної організації, які виготовляли та збували наркотики

У посольстві США в Мінську заявили, що майбутні президентські вибори в Білорусі не можуть відображати волю білоруського народу

У Запоріжжі з-під завалів деблоковано тіло загиблого чоловіка, пошуково-рятувальні роботи тривають - ДСНС

СБУ викрила дніпропетровську компанію, яка допомагала ворогу будувати ядерні лабораторії

Співробітники Укрзалізниці та столичного метрополітену входили в агентурний осередок спецслужб РФ - прокуратура

За матеріалами ДБР повідомлено про підозру нардепу за організацію незаконного переправлення через кордон під виглядом «водіїв»

ДСНС отримала від Словенії три піротехнічні машини для гуманітарного розмінування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА