Інтерфакс-Україна
07:10 01.12.2023

Ізраїль готовий відновити бойові дії в Газі

1 хв читати
Ізраїль готовий відновити бойові дії в Газі

Прессекретар армії оборони Ізраїлю контр-адмірал Даніель Хагарі заявив, що ізраїльські військові готові відновити бойові дії в Секторі Гази, якщо угоду про припинення вогню з ХАМАС не буде продовжено ще на один день, передає The Times of Israel.

"ЦАХАЛ готовий відновити бойові дії. Ми готові атакувати в будь-яку годину, зокрема й сьогодні ввечері", - заявив він.

Хагарі додав, що ЦАХАЛ очікує звільнення додаткових заручників.

"Наразі ми просуваємося вперед і очікуємо на звільнення додаткових заручників, які мають повернутися в рамках узгодженої домовленості", - заявив він.

За його словами, вночі ЦАХАЛ "наполіг" на виконанні поточної угоди з ХАМАС, у межах якої терористичне угруповання має звільнити жінок і дітей, утримуваних у заручниках.

"Ми зробимо це і завтра. Посередники, Катар і Єгипет, також зобов'язані виконати угоду, щоб припинення вогню могло тривати", - заявив Хагарі.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 153 ворожі атаки - Генштаб

Андрій Єрмак провів низку розмов з американськими та європейськими партнерами

PlayCity оштрафувало "Труха Україна" на 4,8 млн грн за нелегальну рекламу казино – Мінцифри

Третій ворожий дрон вибухнув над центром Харкова без наслідків на землі - мер

Понад 5,8 тис. і понад 9,5 тис. учасників зафіксовано в перші два дні акції проти обмеження незалежність НАБУ/САП – ОЗОН

Кабмін розподілив 271,2 млн грн субвенції на доплати вчителям

Кабмін визначив Міноборони головним розробником проектів актів з питань "Укроборонпрому"

Росіяни втретє вдарили по Київському району Харкова, наслідки уточнюються - мер

Кабмін призначив Марчак заступником міністра економіки

Кабмін призначив Шемелинець першим заступником міністра соцполітики, і Солодку - заступником міністра

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА