Інтерфакс-Україна
09:42 01.12.2023

На Миколаївщині вночі знищили 8 БПЛА Shahed

1 хв читати
На Миколаївщині вночі знищили 8 БПЛА Shahed

Російські окупанти вночі з 30 листопада на 1 грудня завдали удару із застосуванням БПЛА по населених пунктах Миколаївської області, повідомив голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

"На Миколаївщині силами та засобами протиповітряної оборони було знищено вісім ворожих БпЛА типу "Shahed-131/136", - написав Кім у телеграм-каналі.

Він також зазначив, що в Баштанському районі внаслідок атаки БПЛА типу Shahed-136/131 на агропідприємствах пошкоджено складську будівлю, ангар, сільськогосподарську техніку. Постраждалих немає.

Крім того, 30 листопада, о 12:19 та 22:58 ворожі артилерійські обстріли фіксували по акваторії та береговій смузі м. Очаків Очаківської громади. Постраждалих немає. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Понад 94% українських виробників готові до експорту - опитування Української ради зброярів

Трамп заявив, що ухвалив рішення по відправленню Tomahawk в Україну

Ще одна група ударних дронів суне на Харків - мер

Шмигаль: у найближчі місяці будемо наполегливо працювати над реалізацією стратегії експорту військової продукції

Ворожі удари спровокували пожежу у Харкові, даних щодо постраждалих не надходило

Україна закликала партнерів посилити тиск, щоб зупинити російський ядерний шантаж і запобігти катастрофі в Європі

Для Нідерландів поглиблення промислової співпраці з Україною є ключовим пріоритетом - прем’єр

У Росії зупинив роботу один з найбільших НПЗ після атаки дрона

Україна сподівається на швидку реалізацію мирного плану Трампа щодо Сектору Гази

Шмигаль обговорив з міністром оборони Данії боротьбу з російськими дронами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА